Rezultat pretrage za pojam: selahi
Karoglan: Livaja i Uremović su upitni
SPLIT - Drugi put u pet dana, Hajduk i Dinamo odmjerit će snage na Poljudu. Nakon što su Modri u subotu slavili 1:0 u prvenstvenom ogledu, dva najveća hrvatska rivala u srijedu će od 19 sati odmjeriti snage u polufinalu Kupa.
Livaja teže ozlijedio zglob, njegov povratak će potrajati
OZLJEDA
SPLIT - I derbiju 20. kola SuperSport HNL-a Rijeka je na ispunjenom Poljudu preokretom pobijedila Hajduk 2:1 preuzevši vrh ljestvice.
Karoglan: Čini se da se Livaja ozbiljno ozlijedio
UTUČEN
SPLIT - Rijeka je pobijedila Hajduk 2:1 u utakmici 20. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Selahi potpisao novi ugovo
UGOVOR
RIJEKA - LINDON SELAHI u ponedjeljak je potpisao novi ugovor s Rijekom na godinu i pol dana. U Rijeku je stigao krajem srpnja 2021. godine i dosad je upisao 91 nastup. Rijeka je povodom ovog potpisa na svom Facebook profilu objavila video u kojem Selahi, nakon jedne utakmice, u kameru viče: "Hajduk, see you." Rijeka prvo u srijedu igra zaostalu utakmicu s Goricom, a onda odmah za vikend derbi s Hajdukom.
Mišković: Selahi me dvaput izigrao
OTKRIĆA
RIJEKA - Šredsjednik Rijeke Damir Mišković u HRT-ovoj radijskoj emisiji Pod stijenama Kantride govorio je o Lindonu Selahiju (24).
Petković: Oštetio sam Dinamo i reprezentaciju
REALNO
ZAGREB - Napadač zagrebačkog Dinama Bruno Petković najbolji je nogometaš godine u izboru "Kapetani biraju", koji je tportal proveo među nogometnim kapetanima 21. godinu zaredom.
Sopić o Selahiju: Agent je rekao da neće potpisati
PORUKE
RIJEKA - Trener Rijeke Željko Sopić gostovao je u HRT-ovoj radijskoj emisiji Pod stijenama Kantride, i to nakon što je njegova momčad iznenađujuće izgubila od Slaven Belupa (2:4) na Rujevici u 18. kolu SuperSport HNL-a. Rijeka je pala na treće mjesto s 32 boda, jednim manje od drugog Dinama koji ima utakmicu manje. Vodeći je Hajduk s 40 bodova.
Selahi izbačen iz momčadi Rijeke
NA TRIBINAMA
RIJEKA - Nogometaši Rijeke u nedjelju će igrati prvenstvenu utakmicu sa Slaven Belupom. Uz nekolicinu ozlijeđenih igrača, na njoj neće nastupiti ni Lindon Selahi, odlučio je trener momčadi Željko Sopić.
Dinamo želi Labrovića, ali...
ŽELJE
ZAGREB - Ususret derbiju Rijeke i Dinama provjerili smo navode trenera Sopića, odnosno, vrijednosti i papirnatu kvalitetu dvije momčadi u kojima je zagrebačka daleko bolja, no bez obzira na to Rijeka ima samo jedan cilj – osvojiti tri boda.
Ivković: Dinamo radi protiv sebe, sve je puno neznalica
PRAVA ISTINA
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića, a Rijeka se vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti. Dinamo je ponovo poveo u 83. minuti golom Dine Perića, a bod Rijeci donio je Matej Mitrović dvije minute prije kraja. Utakmicu je u studiju HRT-a komentirao Tomislav Ivković.
Rijeka i Dinamo podijelili bodove u derbiju
DERBI
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti.
Hajduk osvojio kup Hrvatske
USPJESI
SPLIT - Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1.
Hajduku pobjeda na Rujevici u sjajnoj utakmici
JADRANSKI DERBI
RIJEKA - Nogometaši Hajduka došli su na dramatičan način do pobjede u 100. jadranskom derbiju od hrvatske samostalnosti, svladavši u odličnoj utakmici na Rujevici domaću Rijeku sa 3-2 (1-0).
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 14.  >  >>