Rezultat pretrage za pojam: pjaca
Dinamo dovodi Čavlinu, vraća se Bočkaj
ZAGREB - Dinamo u subotu u 19:30 na gotovo rasprodanom Maksimiru u 34. kolu SuperSport HNL-a dočekuje Osijek. Momčad Sergeja Jakirovića pobjedom može osvojiti titulu prvaka ako Rijeka ranije (17:00) ne pobijedi u Varaždinu.
Dinamo velikim preokretom do pobjede na Rujevici
KORAK DO TITULE
RIJEKA - Dinamo je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva.
Pjaca: Neću imati milosti za Dinamo
PORUKE
RIJEKA - "Kao uvijek, idemo na pobjedu. Optimističan sam, mislim da će s gležnjom za tjedan dana biti sve u redu."
Pašalić približio Rijeku tituli
DERBI
RIJEKA - Rijeka je u derbiju na Rujevici s 1:0 pobijedila Hajduk i na vrhu se odvojila od Dinama na pet bodova razlike. Strijelac je bio Marco Pašalić u 70. minuti.
Hrvatska osvojila turnir u Kairu
USPJESI
KAIRO - Hrvatska reprezentacija je u Kairu s 4:2 pobijedila domaćina Egipat pred više od 90 tisuća gledatelja i osvojila je ACUD kup. Egipat je poveo već u šestoj minuti.
Dalić objavio popis
TURNIR
ZAGREB - Izbornik hrvatske reprezentacije, Zlatko Dalić, objavio je popis igrača za međunarodni prijateljski turnir "W Cup" koji će biti održan u Ujedinjenim Arapskim Emiratima od 22. do 26. ožujka.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Dalić: Na Armeniju vjerojatno bez trojice
IZBORNIK
RIGA - Hrvatsk je u predzadnjem kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo stigla do važne pobjede od 2:0 u Latviji. Golove su zabili Lovro Majer i Andrej Kramarić.
Petković otpao, Kovačić ozlijeđen
RASPLET
ZAGREB - Hrvatska reprezentacija nastavlja s kvalifikacijskim ciklusom za odlazak na Europsko prvenstvo. Igrači se okupljaju danas u Zagrebu, a potom im slijede utakmice kod Latvije u Rigi (subota) i protiv Armenije (sljedeći tjedan u utorak).
Rijeka i Dinamo podijelili bodove u derbiju
DERBI
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti.
Dalić pozvao Pjacu, otpao niz igrača
IZBORNIK
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača za utakmice u kojima će Hrvatska 18. studenog gostovati kod Latvije i 21. studenog dočekati Armeniju.
Pjaca: Rijeka je najbolji izbor za mene
POVRATAK U HNL
RIJEKA - Rijeka je u ovom trenutku najbolji izbor za mene, rekao je 28-godišnji hrvatski nogometaš Marko Pjaca, novo ime u igračkom kadru prvoligaša s Rujevice.
Marko Pjaca stiže u Rijeku
NESLUŽBENO
RIJEKA - U Juventusu na njega više jednostavno ne računaju te će Marko Pjaca (28) kao slobodan igrač napustiti 'staru damu' i do petka potpisati za Rijeku, tvrde talijanski mediji bliski Juventusu
Dva talijanska velikana žele Baturinu
ŽELJE
ZAGREB - mILAN i Napoli pokazali su interes za Martinom Baturinom, javljaju talijanski mediji.
Romano: Dinamo je prodao Šutala u Ajax
OTKRIĆA
ZAGREB - Josip Šutalo (23) postat će novi igrač Ajaxa, objavio je stručnjak za transfere Fabrizio Romano.
Totalni rat u Dinamu, podneseno 49 kaznenih prijava
DINAMO
ZAGREB - Bitka za prevlast u Dinamu poprima obrise totalnog rata.
Lazio ispustio pobjedu protiv Empolija
SERIE A

RIM - U susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio i Empoli su na Olimpicu odigrali 2-2 nakon što su gosti u posljednjih osam minuta zabili dva gola.

Pašalić spasio Atalantu
SPAS
RIM - U susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Spezija i Atalanta su odigrali 2-2, a goste je poraza spasio hrvatski reprezentativac Mario Pašalić postigavši pogodak u sudačkoj nadoknadi.
Pjaca bi opet mogao promijeniti klub
PTICA SELICA
ZAGREB - Hrvatski nogometaš Marko Pjaca (27) mogao bi ove zime ponovno promijeniti klub.
Gostujuća pobjeda Rome, Pjaca nastupio
SERIE A
EMPOLI - U posljednjem susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na gostovanju sa 2-1 pobijedila Empoli u čijem dresu je zaigrao hrvatski nogometaš Marko Pjaca.
Pjaca: Zdrav sam, nadam se povratku u reprezentaciju
PORUKE
MILANO - Otkako je napustio Zagreb, uglavnom su ga pratile ozljede i posudbe, a umjesto povratka u Dinamo ipak je ostao u Italiji i pojačao redove Empolija u koji je stigao na šestu posudbu iz Juvea.
Josip Šutalo ruši Dinamov rekord
REKORDI
ZAGREB - Red Bull Leipzig odlučan je u namjeri da kupi stopera Dinama Josipa Šutala. Njemački klub želi dogovor s 'modrima' odmah, bez obzira na završetak prijelaznog roka.