Rezultat pretrage za pojam: BREKALO
Hajduk je ove godine bodovno bliže Rudešu nego Dinamu i Rijeci
KATASTROFA
ZAGREB - Na kraju jesenskog dijela SuperSport HNL-a sve je izgledalo idealno za Hajduk. Osvojen je neslužbeni naslov "jesenskog prvaka" prvi put od 2001. godine i u zimskom prijelaznom roku u klub su dovedeni igrači s jakim renomeom, poput Josipa Brekala, Laszla Kleinheislera i Ivana Perišića, a u klub se vratio i Nikola Kalinić kako bi bio jaka dodatna opcija uz Marka Livaju.
Hajduk ovog ljeta ide u temeljitu rekonstrukciju
PROMJENE
SPLIT - Kreirana je za prvo mjesto, nije za budućnost. Zato momčad Hajduka ovog ljeta ide u veliku rekonstrukciju. Najmanje jedna kompletna postava napustit će Poljud kroz istek posudbi, ugovora, prodaju i raskide.
Karoglan: Livaja i Uremović su upitni
SPLIT - Drugi put u pet dana, Hajduk i Dinamo odmjerit će snage na Poljudu. Nakon što su Modri u subotu slavili 1:0 u prvenstvenom ogledu, dva najveća hrvatska rivala u srijedu će od 19 sati odmjeriti snage u polufinalu Kupa.
Dinamo se oglasio novim priopćenjem oko Brekala
REAKCIJE
ZAGREB - Dinamo se oglasio službenim priopćenjem nakon što su u javnost izašli mejlovi između zagrebačkog kluba i talijanske Fiorentine u kojima je dogovarana posudba Josipa Brekala. Povremeni hrvatski reprezentativac na kraju nije završio u Dinamu, već u Hajduku.
Brekalo potpisao za Hajduk
POTPIS
SPLIT - Koeip Brekalo (25) prešao je u Hajduk. Splitski klub posudio je krilnog igrača Fiorentine. Brekalo je dugo vremena bio u pregovorima s Dinamom, a prije nekoliko dana propala mu je posudba u zagrebački klub.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Brekalo umjesto u Dinamo ide u Hajduk?
PREOKRET
ZAGREB - Kosip Brekalo blizu je prelaska u Hajduk, tvrdi Dalmatinski portal. Pregovori su navodno u završnoj fazi i krilni napadač, koji je donedavno bio nadomak povratka u Dinamo, sada bi mogao stići na Poljud. Brekalo bi u Hajduk došao na posudbu do kraja sezone.
Prosinečki o Dinamu: Ja bih podnio ostavku
JASNA PORUKA
ZAGREB - Dinamo je dobio još jednu zvučnu pljusku porazom od Lokomotive 0:3. Što se događa s braniteljem naslova prvaka, priupitali smo Roberta Prosinečkog.
Brekalo uvrijeđen, Dinamo ga ne želi
EPILOG
ZAGREB - Dinamo je odustao od transfera Josipa Brekala i to se dogodilo u srijedu kad je posao trebao biti zaključen.
Romano: Brekalo je novi igrač Dinama
TVRDNJE
ZAGREB - Favrizio Romano piše da je Josip Brekalo (25) završio svoj transfer u Dinamo iz Fiorentine.
Jakirović objasnio situaciju oko Brekala
OBJAŠNJENJE
ZAGREB - Dinamo je u prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za nastavak sezone pobijedio Rogašku 1:0 golom Sandra Kulenovića. Utakmica se igrala tri puta po 30 minuta, a Sergej Jakirović je nakon utakmice rekao da je jako zadovoljan viđenim, budući da je izrotirao 29 igrača.
Evo što Dinamu nudi za Brekala
PONUDA
ZAGREB - Već se neko vrijeme priča o mogućem povratku Josipa Brekala u Dinamo, a nakon što je Sergej Jakirović jučer priznao da se na tome radi, pojavila se i informacija o tome kako točno Dinamo radi na tome.
Dalić pozvao Pjacu, otpao niz igrača
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača za utakmice u kojima će Hrvatska 18. studenog gostovati kod Latvije i 21. studenog dočekati Armeniju.
Ovo je početna postava za Wales
PROMIJEŠANE KARTE
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija nastavlja kvalifikacije za plasman na Euro 2024. godine. Večeras od 20.45 sati na Cardiff City stadionu Vatreni igraju protiv Walesa
Dalić: Dugo nismo bili ovako loši
OSIJEK - Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je u susretu D skupine kvalifikacija za EURO 2024. godine u Osijeku od Turske 1:0 propustivši veliku priliku približiti se na korak do europske smotre u Njemačkoj. Iza utakmice reakcije na poraz dao je izbornik Zlatko Dalić
Dalić otkrio jesu li Petković i Juranović spremni za sraz protiv Turske
ZAGREB - 'Vatreni' sutra (20.45 sati) na Opus Areni u Osijeku nastavljaju kvalifikacije za plasman na EURO 2024., a protivnik nam je Turska. Sutrašnji dvoboj najavio je izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić
Musa: Želim maksimalno iskoristiti priliku
PORUKE
ZAGREB - U utorak su na konferenciji za novinare HNS-a uoči nova dva kvalifikacijska ogleda za odlazak na Euro gostovali Josip Brekalo i Petar Musa.
Livaja ponovno pozvan u reprezentaciju
POPIS
ZAGREB - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis Vatrenih za predstojeće dvoboje s Turskom u Osijeku 12. listopada i Walesom u Cardiffu tri dana kasnije.
Pašalić ušao s klupe i zabio za pobjedu Atalante
SERIE A
BERGAMO - Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu u 2:0 domaćoj pobjedi protiv Cagliarija u susretu 5. kola Serie A
Klub iz Serie A ozbiljno zagrizao za Livakovića
ZAGREB - Talijanski mediji navode kako je Fiorentina ozbiljno 'zagrizla' za Dominika Livakovića (28) te bi golman Dinama i hrvatske reprezentacije karijeru trebao nastaviti u kultnom klubu Serie A.
Dalić objavio popis za završnicu Lige nacija, poziv Belji
VATRENI

ZAGREB - Hrvatska 12. lipnja igra protiv Nizozemske u polufinalu Lige nacija u Rotterdamu. Finale i utakmica za treće mjesto igraju se 18. lipnja, a drugi polufinalni par čine Italija i Španjolska. Hrvatska pripreme započinje točno za dva tjedna u Rijeci, a uoči akcije izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača na koje će računati u borbi za trofej.

Mlada slovenska zvijezda blizu Dinama
GOLGETER
ZAGREB - Slovenija je u 1. kolu skupine H kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Astani pobijedila Kazahstan 2:1 iako je gubila na poluvremenu. Domaćini su poveli u 24. minuti golom Samorodova, a Kekova momčad vratila se odmah na startu drugog poluvremena kad je Brekalo u 47. minuti zabio glavom nakon ubačaja Gnezde Čerina iz kornera.
Brekalo potpisuje za Fiorentinu
ZAGREB - Povremeni hrvatski reprezentativac Josip Brekalo postat će uskoro član Fiorentine, pišu talijanski mediji.
Dva gola Andreja Kramarića
GOLGETER
BERLIN - Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić postigao je oba pogotka za Hoffenheim u 2-2 (1-1) domaćem remiju sa Stuttgartom u susretu 17. kola njemačkog prvenstva.