Rezultat pretrage za pojam: Doha
Portugal se poigrao sa Švicarcima, tri gola Goncala Ramosa
UVJERLJIVO
DOHA - Na iznimno uvjerljiv način nogometaši Portugala su izborili četvrtfinale svjetskog prvenstva, pobijedili su sa 6-1 (2-0) Švicarsku u osmini finala.
Dani Alves: Hrvatska zaslužuje 110 posto naše pozornosti
RESPEKT
DOHA - Branič brazilske nogometne reprezentacije Dani Alves, drugi igrač po broju nastupa za tu južnoameričku reprezentaciju, rekao je kako Hrvatska ima jako kvalitetne igrače pa da će joj njegova momčad posvetiti “110 posto svoje pozornosti” kako bi prošla u polufinale Svjetskog prvenstva.
Bono odveo Maroko u četvrtfinale
SENZACIJA

DOHA - Nogometaši Maroka plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva nakon što su u osmini finala na stadionu Education City boljim izvođenjem 11-eraca sa 3-0 svladali Španjolsku.

Dalić: Nećemo se lagati, Brazil je favorit
DOHA - Vatreni su u drami jedanaesteraca svladala Japan u osmini finala svjetskog prvenstva i plasirali se među posljednjih osam reprezentacija na turniru u Kataru.
Brazil lakoćom eliminirao Južnu Koreju
SJAJNA IGRA
DOHA - Reprezentacxija Brazila prošla je u četvrtfinale Svjetskog prvenstva, u kojem će igrati protiv Hrvatske u petak od 16 sati. Brazil je u osmini finala pobijedio Južnu Koreju 4:1.
Moriyasu: Najgore je ovako ispasti
OCJENE
DOHA - Rezultat je jako nesretan za nas, najgore je ovako ispasti, kazao je nakon poraza od Hrvatske na SP-u Hajime Moriyasu, izbornik Japana.
Dalić: Nikad nemoj Hrvata podcijeniti
DOHA - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić nakon prolaska u četvrtfinale Svjetskog prvenstva pobjedom protiv Japana boljim izvođenjem 11-eraca izjavio je za Hrvatsku televiziju kako smatra da je njegova momčad odigrala utakmicu upravo kako je trebalo protiv takvog protivnika.
Engleska uvjerljiva protiv Senegala
UVJERLJIVO
DOHA - Nogometaši Engleske plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva 3-0 (2-0) pobjedom protiv Senegala u susretu osmine finala igranom na stadionu Al Khor.
Mbappe briljirao, Francuska prošla Poljsku
OSMINA FINALA
DOHA - Nogometaši Francuske plasirali su se u polufinale Svjetskog prvenstva, branitelji naslova su u osmini finala na stadionu Al Thumama svladali Poljsku sa 3-1 (1-0).
Moriyasu: Hrvatsku poštujem, ali želi pobjedu
JAPANSKI IZBORNIK
DOHA - Japanski izbornik Hajime Moriyasu zadovoljan je kako se momčad priprema i kako izgleda uoči dvoboja protiv Hrvatske.
SP Katar: 2.45 milijuna pratilo utakmice, milijun posjetitelja na Fan Festivalu
GOLEM INTERES
DOHA - Kumulativna posjećenost za prvih 48 utakmica Svjetskog prvenstva u Katru je bila više od 2.45 milijuna gledatelja što je 96% kapaciteta stadiona, objavila je Međunarodna nogometna federacija (FIFA).
Nizozemci preko SAD-a do četvrtfinala
DOHA - Nogometaši Nizozemske prvi su četvrtfinalisti svjetskog prvenstva, kojem je domaćin Katar, nakon 3-1 (2-0) pobjede protiv reprezentacije SAD-a.
Tri hrvatska reprezentativca propustila trening uoči osmine finala SP-a
DOHA - Momčad izbornika Zlatka Dalića odrađuje posljednje treninge te im slijede analize Japana, o čemu su na konferenciji za medije govorili Lovro Majer i Josip Juranović.
Hrvatska i četvrti susret u crveno-bijelom dresu
DRESOVI
DOHA - Hrvatska nogometna reprezentacija će i četvrti susret na Svjetskom prvenstvu u Katru igrati u svom prvom dresu sa crveno-bijelim kvadratićima.
Švicarska nokautirala Srbiju i plasirala se u osmini finala
RASPLET
DOHA - Nogometaši Švicarske svladali su Srbiju sa 3-2 (2-2) i kao drugoplasirana reprezentacija skupine G pridružili su se u osmini finala Svjetskog prvenstva u Katru reprezentaciji Brazila koja je unatoč porazu 0-1 od Kameruna osvojila prvo mjesto.
Pulišić izgleda sve bolje, ali i dalje upitan protiv Nizozemske
OZLJEDA
DOHA - Gregg Berhalter, izbornik Sjedinjenih Američkih Država, još ne zna hoće li moći računati na svog najboljeg nogometaša Christiana Pulišića za dvoboj osmine finala svjetskog prvenstva protiv Nizozemske.
Hrvatska preživjela Belgiju i prošla u osminu finala
USPJESI
DOHA - Hrvatski nogometaši odigrali su 0-0 protiv Belgije u posljednjoj utakmici u skupini F Svjetskog nogometnog prvenstva u Katru i zahvaljujući teško izborenom bodu osvojili drugo mjesto koje ih u osmini finala vodi na pobjednika skupine E.
Argentina i Poljska u osmini finala
SKUPINA C
DOHA - Nogometne reprezentacije Argentine i Poljske plasirale su se u osminu finala Svjetskog prvenstva iz skupine C, Argentina je osvojila prvo mjesto sa šest bodova 2-0 (0-0) pobjedom upravo protiv Poljske, dok je Poljska zadržala drugu poziciju zahvaljujući boljoj razlici pogodaka od trećeg Meksika.
Francuska i Australija u osmini finala
SP U KATARU
DOHA - Uz nogometaše Francuske, koji su osminu finala svjetskog prvenstva izborili već nakon drugog kola, iz skupine D se među 16 najboljih reprezentacija plasirala se i Australija.
Dalić: Neće biti lagano, nećemo igrati na bod
DOHA - Ovo je utakmica nakon kojeg nema popravnog, kazao je izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić na posljednjoj novinarskoj konferenciji uoči sutrašnjeg ogleda 3. kola F skupine SP-a u Katru protiv Belgije.
Martinez: Hrvatska me impresionirala, ali i mi želimo pokazati čaroliju
BELGIJA
DOHA - Sutra moramo pobijediti ili idemo doma, istaknuo je izbornik belgijske nogometne reprezentacije Roberto Martinez na posljednjoj novinarskoj konferenciji uoči sutrašnjeg ogleda protiv Hrvatske u susretu 3. kola F skupine SP-a u Katru.
Engleska i SAD izborili osminu finala
RASPLET
DOHA - Nogometni reprezentativci Engleske i SAD-a plasirali su se, iz skupine B, u osminu finala svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.
Katar i Njemačka potpisali sporazum o opskrbi plinom
PLIN
DOHA - Katarski energetski div Qatar Energy sklopio je višegodišnji ugovor o isporuci ukapljenog prirodnog plina (LNG) Njemačkoj, s početkom isporuka predviđenim za 2026. godinu, potvrdio je katarski ministar energetike Saad Sharida al-Kaabi.
Nizozemska i Senegal u osmini finala
USPJESI
DOHA - Nogometaši Nizozemske i Senegala plasirali su se u osminu finala Svjetskoga nogometnoga prvenstva nakon utakmica skupine A u utorak.