Rezultat pretrage za pojam: BIJAČ
Ivica Tucak objavio konačan popis za EP, otpao Dužević
VATERPOLO
SPLIT - Izbornik muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak u petak navečer je odredio petnaestoricu igrača koji će predstavljati Hrvatsku na Europskom prvenstvu u Splitu, a s konačnog popisa je otpao treći centar Antonio Dužević koji je član splitskog Jadrana.
Marseille uvjerljiv na Tudorovom debiju
UVJERLJIVO
MARSEILLE - Nogometaši Olympique Marseillea na svom su Velodromeu svladali Reims sa 4-1 u posljednjoj utakmici prvog kola francuskog prvenstva i tako donijeli hrvatskom stručnjaku Igoru Tudoru prvu pobjedu u službenoj utakmici na klupi prošlosezonskog doprvaka Francuske.
Tucak objavio popis kandidata za EP
VATERPOLO
SPLIT - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak objavio je širi popis od 22 igrača s kojima će uskoro započeti pripreme za nastup na Europskom prvenstvo, koje će se održati u Splitu od 27. kolovoza do 10. rujna.
Hrvatska ostala bez brončane medalje
SP U VATERPOLU
BUDIMPEŠTA - Hrvatski vaterpolisti ostali su bez medalje na Svjetskom prvenstvu koje ove nedjelje završava u Budimpešti. U dvoboju za treće mjesto Grčka je bila bolja te je slavila 9-7 (1-0, 4-3, 3-2, 1-2).
Hrvatska teško poražena u polufinalu SP-a
TEŽAK PORAZ
BUDIMPEŠTA - Hrvatska se nije uspjela plasirati u finale SP-a u vaterpolu. U reprizi polufinala od prije tri godine, Španjolska je opet bila bolja i pobijedila je 10:5. Španjolska će u nedjelju s Italijom igrati za zlato, dok će Hrvatska i Grčka igrati za broncu.
Tucak: Ponosan sam na utakmicu koju smo odigrali
VELIKA POBJEDA
BUDIMPEŠTA - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak je nakon 14-12 pobjede protiv Srbije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti naglasio kako posebno zadovoljan što je uspjeh ostvaren momčadskom igrom.
Hrvatska pobijedila Srbiju i ušla u polufinale SP-a
BUDIMPEŠTA - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva u Budimpešti, u četvrfinalu je Hrvatska svladala Srbiju sa 14-12 (1-1, 4-3, 5-5, 4-3).
Hrvatskoj pobjeda, ali bez željenih +12 protiv Japana
DEBRECEN - Hrvatski vaterpolisti uvjerljivom igrom u drugom poluvremenu svladali su Japan sa 21-13 (4-3, 3-6, 7-2, 7-2) u utakmici posljednjeg, trećeg kola u skupini B Svjetskog prvenstva u Mađarskoj te osigurali najmanje drugo mjesto u svojoj grupi, što donosi plasman u osminu finala.
SP vaterpolista: Hrvatska protiv Njemačke do prve pobjede
VATERPOLO
DEBRECEN - Hrvatski vaterpolisti pobijedili su reprezentaciju Njemačke sa 13-9 (4-1, 4-1, 2-2, 3-5) u utakmici 2. kola skupine B Svjetskog prvenstva, odigranoj u četvrtak u Debrecenu i tako došli do svoje prve pobjede.
Koje ćemo filmske premijere gledati u svibnju? (VIDEO)
U KINIMA U SVIBNJU
ZAGREB - Za mjesec svibanj hrvatski distributeri i kino-prikazivači pripremili su devet premijernih filmova.
Kvalifikacije za SP: Ekvador i Urugvaj novi putnici za Katar
PLASMAN
MONTEVIDEO - Nakon susreta pretposljednjeg, 17. kola južnoameričkih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo u Kataru ove godine poznata su sva četiri izravna putnika s ovoga kontinenta, Brazilu i Argentini pridružili su se Ekvador i Urugvaj.
Gromovi neće postupiti po nalogu HŽ-a i ukloniti mural specijalcu Hrastovu
MURAL
KARLOVAC - Predsjedništvo Udruge Specijalne jedinice policije "Grom" neće postupiti po nalogu tvrtke HŽ Infrastrukture i prebojiti mural s likom svojeg člana Mihajla Hrastova na nadvožnjaku željezničke pruge, a vjeruju da to neće učiniti ni HŽ, ističu u ponedjeljak u toj udruzi.
Tucak objavio popis za zagrebačke pripreme s Talijanima
VATERPOLO
ZAGREB - Izbornik hrvatske muške vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak objavio je popis od 20 igrača koji bi od 5. do 7. prosinca trebali sudjelovati na zajedničkim pripremama s reprezentacijom Italije u Zagrebu.
ATP Finale: Mektić i Pavić saznali suparnike u polufinalu
TORINO - Hrvati Nikola Mektić i Mate Pavić, najbolji svjetski teniski par, saznali su subotnje suparnike u polufinalu na završnom ATP Finalu koje se održava u Torinu.
Matijević širi poslovanje, kupio još jednu kompaniju u stečaju
ŠIRENJE
NOVI SAD - Još jednu firmu u stečaju prošle nedelje kupila je Kompanija Matijević.
Hrvatski vaterpolisti peti na Olimpijskim igrama, s 14-11 svladali SAD
VATERPOLO
TOKIO - Hrvatski vaterpolisti osvojili su peto mjesto na Olimpijskim igrama u Tokiju nakon što su zadnjega dana Igara svladali SAD s 14-11 (2-3, 4-2, 4-2, 4-4).
Hrvatski vaterpolisti izborili utakmicu za peto mjesto
VATERPOLO
TOKIO - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija igrat će za peto mjesto na Olimpijskim igrama u Tokiju, u prvoj utakmici razigravanja za plasman od petog do osmog mjesta Hrvatska je svladala Crnu Goru sa 12-10 (1-0, 5-4, 3-3, 3-3).
Hrvatski vaterpolisti izgubili od Mađarske, ostali bez medalje
PORAZ
TOKIO - Hrvatska vaterpolska reprezentacija poražena je u Tokiju u četvrtfinalu od Mađarske 15:11 (2:3, 5:2, 4:3, 4:3). Tako je Hrvatska ostala bez polufinala i borbe za jednu od medalja što je velik udarac za naš vaterpolo.
Vaterpolisti izgubili od Španjolske, u četvrtfinalu protiv Mađarske
VATERPOLO
TOKIO - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija u susretu je posljednjeg, 5. kola skupine B olimpijskog turnira u Tokiju izgubila od Španjolske sa 4-8 (1-2, 0-1, 2-4, 1-1) te se tako u četvrtfinale plasirala kao drugoplasirana.
Hrvatska pobijedila Srbiju i plasirala se u četvrtfinale
VATERPOLO
TOKIO - Hrvatski vaterpolisti pobijedili su Srbiju sa 14-12 (5-3, 1-1, 4-4, 4-4) u utakmici 4. kola u skupini B te osigurali plasman u četvrtrfinale olimpijskog turnira u Tokiju, a u ponedjeljak će protiv Španjolske igrati za utakmicu prvo mjesto u grupi.
Hrvatski vaterpolisti razbili Crnu Goru
UVJERLJIVO
TOKIO - U susretu 3. kola B skupine olimpijskog vaterpolskog turnira, reprezentacija Hrvatske je pobijedila Crnu Goru sa 13-8 (1-1, 6-4, 4-3, 2-0) osvojivši važne bodove u borbi za plasman u četvrtfinale.
Hrvatski vaterpolisti izgubili od Australije
PORAZ
TOKIO - Hrvatska muška vaterpolska reprezentacija u 2. je kolu skupine B olimpijskog turnira u Tokiju pretrpjela neugodan 8-11 (3-3, 0-2, 3-2, 2-4) poraz od Australije.
Tucak objavio konačni popis igrača za OI
POPIS
ZAGREB - Izbornik hrvatske vaterpolske reprezentacije Ivica Tucak objavio je popis od 13 igrača na koje računa na Olimpijskim igrama u Tokiju (23. srpnja - 8. kolovoza).
Ronaldo dostigao Ali Daeia
REKORDER
LISABON - Postigavši dva gola u susretu protiv Francuske, portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo stigao je do brojke od 109 golova u dresu nacionalne vrste izjednačivši svjetski rekord Iranca Ali Daeia.