Rezultat pretrage za pojam: Liverpool,
Liverpool na udaru kritika nakon što je poslao na odmor neigračko osoblje
KRITIKE
LIVERPOOL - Aktualni europski prvak Liverpool žestoko je kritiziran nakon što je poslao na odmor neigračko osoblje za vrijeme pandemije koronavirusa, premda je ostvario prihode od oko 600 milijuna eura.
Barcelona, Liverpool, Inter i Arsenal žele Kurzawu
LONDON - Europski nogometni velikani Barcelona, Liverpool, Inter i Arsenala krenuli su u 'lov' na braniča PSG-a Layvina Kurzawu (27) kojem ovoga ljeta završava ugovor s pariškim klubom.
Liverpool nudi pomoć supermarketima
POMOĆ

LIVERPOOL - Izvršni direktor engleskog velikana Liverpoola Peter Moore ponudio je svoje zaštitare i redare supermarketima koji su doslovce preplavljeni kupcima koji se opskrbljuju zbog širenja koronavirusa v Veliki Britaniji.

Dopredsjednica West Hama izazvala bijes navijača Liverpoola
PROVOKACIJE
LONDON - Dopredsjednica engleskog nogometnog premierligaša West Ham Uniteda Karren Brady izazvala je šok među navijačima Liverpoola kazavši kako bi ovu sezonu Premiershipa trebalo poništiti zbog koronavirusa.
Telegraph: Liverpool će biti prvak ako se sezona ne nastavi
LONDON - Svijet sporta stao je zbog pandemije koronavirusa i završetak svih tekućih natjecanja pod velikim je upitnikom.
Atletico šokirao Liverpool
LIVERPOOL - Atletico Madrid je na Anfieldu slavio protiv europskog prvaka Liverpoola nakon produžetaka sa 3-2 čime je potvrdio pobjedu 1-0 iz prve utakmice.
Watford potopio Liverpool
SENZACIJA
LONDON - Watford je potopio Liverpool na svom Vicarage Roadu u sklopu utakmice 28. kola engleskog Premiershipa. Bio je ovo prvi poraz u sezoni za lidera engleskog prvenstva čime je završen njegov nevjerojatni niz.
Inter priprema novi ugovor za Brozovića
UGOVOR
MILANO - Inter priprema novi ugovor za Marcela Brozovića prema kojem bi mu primanja mogla znatno porasti, a maknula bi se i otkupna klauzula.
Atletico i Borussia izborili minimalnu prednost pred uzvrat
ZAGREB - prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Atletico Madrid je pobijedio europskog prvaka Liverpool sa 1:0, dok je u drugom susretu večeri Borussija Dortmund pobijedila PSG sa 2:1.
Dinamovi juniori boljim izvođenjem jedanaesteraca izborili osminu finala Lige prvaka
USPJESI
ZAGREB - Mlada momčad zagrebačkog Dinama izborila je plasman u osminu finala juniorske Lige prvaka nakon što je u play-offu u Kijevu pobijedila ukrajinskog imenjaka sa 4-3 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je utakmica završila bez golova.
Ancelotti preporodio Everton: Promijenio je treninge i režim prehrane
OPORAVAK
LIVERPOOL - Dolazak Carla Ancelottija na klupu Evertona pokazao se već sada odličnim potezom, s njim je klub s Goodison Parka osvojio 17 bodova u Premier ligi, i samo je Liverpool uspješniji od njih. Everton se maknuo iz opasne zone, te je je stigao na sedmo mjesto, blizu pozicija koje vode u Europu.
Prihodi klubova: Barcelona pretekla Real, Juventus profitirao dolaskom Ronalda
NOGOMET I BIZNIS
ZAGREB - Najbogatiji nogometni klubovi na svijetu, a u prvih 20 nalaze se samo europske momčadi, i prošle su natjecateljske sezone (2018-2019) uspješno poslovali.