Rezultat pretrage za pojam: GOLG
Hajduk ovog ljeta ide u temeljitu rekonstrukciju
PROMJENE
SPLIT - Kreirana je za prvo mjesto, nije za budućnost. Zato momčad Hajduka ovog ljeta ide u veliku rekonstrukciju. Najmanje jedna kompletna postava napustit će Poljud kroz istek posudbi, ugovora, prodaju i raskide.
Ovo nije sezona Marka Livaje
OZLJEDE
SPLIT - Marko Livaja će propustiti Rijeku i Osijek, moguće i Koprivnicu, za dalje nije poznato. Međutim, najvažnije je da Hajduk nema svog centarfora u srijedu u polufinalu Kupa, u utakmici natjecanja koje realno Hajduku i nosi najveću šansu za trofej ove sezone.
Budimir zabio i s maskom na licu
PRIMERA
PAMPLONA - Ante Budimir postigao je novi gol u španjolskom prvenstvu, ovaj zaista krasan i vrijedan tri boda za svoju momčad.
Napokon završena pravna trakavica oko projekta golf resorta na brdu Srđ
EPILOG
ZAGREB - Pravorijekom Stalnog arbitražnog sudišta HGK, kojim je odbačena tužba tvrtke Razvoj Golf na odluku dubrovačkog Gradskog vijeća o raskidu koncesijskog ugovora za upravljanje tvrđavom Imperijal, završila je dugogodišnja pravna trakavica oko projekta golf resorta na brdu Srđ.
Caktaš više nije igrač Osijeka
OSIJEK - Nakon dvije godine suradnje klub s Opus Arene i iskusni napadač dogovorili su sporazumni raskid ugovora godinu i pol dana prije njegova završetka.
Luka Radman, čovjek koji je pripremio Vatrene za broncu 1998.
VATRENI
Važan segment svakog sportskog uspjeha je tjelesna, odnosno kondicijska priprema. Tim više što se za nogometaše s ovih prostora već po tradiciji pričalo da ne vole trčati, da nemaju ono što se kolokvijalno zvalo "obavezna igra".
Mbappe hat-trickom vratio PSG na vrh ljestvice
GOLGETER
PARIZ - Petu uzastopnu prvenstvenu pobjedu ostvarili su nogometaši Paris Saint-Germaina koji su u 12. kolu gostovali u Reimsu i slavili s 3:0. Sva tri pogotka za parišku momčad postigao je Kylian Mbappe (3', 59', 82').
Kane fantastično startao u bayernu
GOLGETER
MUNCHEN - Protekle sezone najbolji bundesligaški strijelci bili su Niklas Füllkrug i Christopher Nkunku, oba sa 16 pogodaka na svom kontu.
Savo Milošević postaje izbornik BiH
SARAJEVO - Savo Milošević (50), legendarni srpski golgeter, do kraja tjedna bit će predstavljen kao izbornik Bosne i Hercegovine, pišu tamošnji mediji.
Kramarić zabio najbrži gol u karijeri
BUNDESLIGA
BERLIN - U tijeku je utakmica 4. kola njemačke Bundeslige između Kölna i Hoffenheima.
Otvorena izložba Kolekcije Vugrinec u Muzeju grada Rijeke
IZLOŽBE
RIJEKA – U »Kockici« Muzeja grada Rijeke otvorena je važna izložba – »Kolekcija Vugrinec – Metamorfoze figurativnog (1880. – 1970.).
Petković još uvijek nije produžio ugovor
ZAGREB - U Dinamu, očito je, ne znaju što će biti s Brunom Petkovićem, otvorena je mogućnost da već u zimskom prijelaznom roku napusti Plave, pa žele imati otvorenu opciju s Brodićem, kao još jednim napadačem.
Musa donio pobjedu Benfici
GOLGETER
ZAGREB - Hrvatski eprezentativac Petar Musa postigao je pogodak u 3:2 pobjedi Benfice nad Gil Vicenteom u trećem kolu portugalskog prvenstva. Musa je odradio jednu utakmicu suspenzije nakon crvenog kartona iz prvog gola te je u igru ušao u 93. minuti umjesto Rafe Silve, a samo pola minute kasnije zabio je za 3:1.
Bayern poslao finalnu ponudu za Kanea
PONUDA
MUNCHEN - Bayern je poslao Tottenhamu novu ponudu za Harryja Kanea (30) u visini od 100 milijuna eura uz moguće bonuse, javlja novinar njemačkog Sky Sportsa Florian Plettenberg.
Bayern ruši rekord za Kanea
REKORDI
MUNCHEN - Bayern ne odustaje od dovođenja Harryja Kanea. Nakon što je londonski klub odbio oko 93 milijuna eura, koliko je iznosila druga ponuda, Bayern je pripremio i treću. Ona je rekordno visoka za njemački klub i iznosi 100 milijuna eura, navodi Daily Mail.
Dinamo dobio ultimatum oko Vipotnika
PRIJELAZNI ROK
ZAGREB - Trener Dinama Igor Bišćan nakon utakmice s Rijekom nije želio ništa govoriti o mogućem transferu Matije Frigana u Dinamo, iako je prije maksimirskog sraza sa Šibenikom, član Uprave Dario Šimić, koji u ovim okolnostima zapravo obavlja poslove sportskog direktora, na tu temu razgovarao s prvim čovjekom Rijeke Damirom Miškovićem.
Bišćan: Imam povjerenje u Šimića
ZAGREB - Trener Dinama Igor Bišćan, u razgovoru za Media servis, komentirao je aktualnosti u Maksimirskoj 128.
Haaland efikasniji od čak sedam premierligaških klubova
GOLGETER
LONDON - Edgar Haaland je u svojoj 30. utakmici Premier lige postigao gol Fulhamu, svoj 34. prvenstveni u ovoj sezoni, ali i 50. ukupno gledaju li se sva natjecanja u kojima je nastupio kroz sezonu.
Benzema se upisao u povijest
GOLGETER
MADRID - Karim Benzema zabio je u razmaku od 5. do 42. minute tri gola za Real Madrid u utakmici 32. kola španjolskog prvenstva protiv Almerije i tako ispisao povijest La Lige. Bio je to treći hat-trick francuskog napadača za Real u posljednjih osam utakmica.
Ante Budimir zabio dvaput za Osasunu
GOLGETER
PAMPLONA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir postigao je dva pogotka za Osasunu koja je u subotu pred svojim navijačima svladala seviljski Betis s 3:2.
Mlada slovenska zvijezda blizu Dinama
GOLGETER
ZAGREB - Slovenija je u 1. kolu skupine H kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Astani pobijedila Kazahstan 2:1 iako je gubila na poluvremenu. Domaćini su poveli u 24. minuti golom Samorodova, a Kekova momčad vratila se odmah na startu drugog poluvremena kad je Brekalo u 47. minuti zabio glavom nakon ubačaja Gnezde Čerina iz kornera.
Preminuo Petar Nadoveza
IN MEMORIAM
SPLIT - Jutros je nakon teške bolesti preminuo u 81. godini života preminuo legendarni nogometaš, trener, sportski direktor i voditelj nogometna škole Hajduka Petar Nadoveza.
Dva gola Andreja Kramarića
GOLGETER
BERLIN - Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić postigao je oba pogotka za Hoffenheim u 2-2 (1-1) domaćem remiju sa Stuttgartom u susretu 17. kola njemačkog prvenstva.
Roko Šimić sjajno debitirao u Švicarskoj
GOLGETER
ZURICH - Mladi hrvatski napadač Roko Šimić (19) zabio je dva gola u službenom debiju za Zurich, gdje je do kraja sezone na posudbi iz Salzburga.