Rezultat pretrage za pojam: obregon
Dinamo razbio Rijeku i osvojio hrvatski kup
UVJERLJIVO
RIJEKA - Dinamo je, nakon 0:0 u Maksimiru, u uzvratnoj utakmici finala SuperSport Kupa na Rujevici pobijedio Rijeku 3:1 i došao do 17. titule u ovom natjecanju.
Lokomotiva nokautirala Rijeku, Dinamo na vrhu tablice
KIKS
ZAGREB - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogroman kiks u borbi za naslov.
Livaja teže ozlijedio zglob, njegov povratak će potrajati
OZLJEDA
SPLIT - I derbiju 20. kola SuperSport HNL-a Rijeka je na ispunjenom Poljudu preokretom pobijedila Hajduk 2:1 preuzevši vrh ljestvice.
Karoglan: Čini se da se Livaja ozbiljno ozlijedio
UTUČEN
SPLIT - Rijeka je pobijedila Hajduk 2:1 u utakmici 20. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo u 15. minuti golom Rokasa Pukštasa, a Rijeka je u drugom poluvremenu preokrenula sjajnim golovima Jorgea Obregona i Lindona Selahija. Rijeka je prva na ljestvici s 41 bodom, a isto toliko ima i drugoplasirani Hajduk.
Rijeka pobijedila u jadranskom derbiju i zasjela na vrh
DERBI
SPLIT - Hajduk je u ludom derbiju 20. kola SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 iako je na poluvremenu gubila 1:0.
Hajduk osvojio kup Hrvatske
USPJESI
SPLIT - Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1.
Bez pobjednika na Poljudu, Dinamo jesenski prvak
DERBI
SPLIT - U derbiju 20. kola Prve HNL Hajduk i Osijek su pred 32.000 gledatelja na stadionu Poljud odigrali 0-0, čime je titula "jesenskog prvaka" pripala Dinamu koji je u prvom nedjeljnom susretu kao gost porazio Hrvatski dragovoljac sa 2-0.
Rijeka izbacila Dinamo
KUP
ZAGREB - Nogometaši Rijeke plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa svladavši kao gosti u četvrtfinalu na stadionu u Maksimiru branitelja naslova Dinamo sa 3-1 (2-0).
Rijeka u zadnjim sekundama ispustila pobjedu u Solunu
EUROPSKA LIGA
SOLUN - Nogometaše Rijeke sekunde su dijelile od pobjede nad PAOK-om na gostovanju u Solunu, ali je prva utakmica doigravanja za Konferencijsku ligu završila 1-1 te će Riječanima za plasman u grupnu fazu ovog natjecanja biti potrebna pobjeda za tjedan dana u uzvratu na Rujevici.
Rijeka je pred iznenađujućim transferom
RIJEKA - Sad već bivši kapetan Hajduka Mijo Caktaš (29) je kao slobodan igrač u potrazi za novim angažmanom. S 'bilima' se rastao nakon što je odbio potpisati novi ugovor, a posljednju je utakmicu odigrao još početkom veljače. No, imao je Caktaš sjajnih ponuda, a posljednja je bila ona iz Osijeka. Činilo se da je sve dogovorio s Nenadom Bjelicom, ali...
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 10.  >  >>