Rezultat pretrage za pojam: lopta
Dinamo je porazio Osijek i obranio naslov prvaka Hrvatske
ZAGREB - Nogometaši zagrebačkog Dinama osigurali su svoj 25. naslov prvaka dva kola prije kraja ovosezonskog prvenstva Hrvatske 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Osijeka u susretu 34. kola.
Plenković: O sastavu Vlade razgovarat ćemo kada bude gotov
TEHNIČKI PREMIJER
POREČ - Predsjednik Vlade Andrej Plenković u subotu je novinarima u Poreču potvrdio da od ponedjeljka nastavlja razgovore s ministrima, novim kandidatima za ministre, te s koalicijskim partnerima, o sastavljanju nove Vlade ne želeći govoriti o imenima novih ministara.
Hrvatska teško poražena u Norveškoj
RUKOMET
OSLO - Previše smo isprobavali, nismo za to bili spremni i zasluženo smo u prvom susretu turnira u Oslu poraženi od Norveške. Ako smo htjeli nešto vidjeti, nešto dobro, nismo vidjeli ništa, možda tek loše, što ne bi bilo poželjno ponavljati. Ono što smo znali da je Kuzmanović top, to smo utvrdili još jednom.
Joselu junak Madrida, Real u finalu Lige prvaka
MADRID - Real je još jednom pokazao karakter i u samo dvije minute preokrenuo utakmicu protiv Bayerna u polufinalu Lige prvaka. Nije se predavao i preko Joselua u 88. i 90'+1 zabio dva gola koja su ga odvela u finale, a koje je na rasporedu 1. lipnja u Londonu.
Borussia izbacila PSG i prošla u finale Lige prvaka
PARIZ - Borussia Dortmund je u finalu Lige prvaka. Nakon što je prije šest dana na Signal Iduna Parku pobijedila PSG 1:0, Borussia je na Parku prinčeva u uzvratu također slavila 1:0, a gol je postigao Mats Hummels u 50. minuti.
Inter želi sjajnog napadača Osijeka
ZAGREB - Antun Matković, sjajni napadač Osijeka, postao je top tema u Italiji iako igra tek prvu seniorsku sezonu u SuperSport HNL-u.
Jakirović: Želja moje majke bila je da vodim Dinamo protiv Rijeke
ZAGREB - Samo četiri dana uoči nedjeljnog (19.30 sati, MAXSport1, MAXtv) derbija s Rijekom Dinamov je trener Sergej Jakirović doživio obiteljsku tragediju, u srijedu mu je u 68. godini preminula majka Jelena. No, Jakirović će bez obzira na sve voditi momčad.
Sopić: I dalje imamo sve u svojim rukama
PORUKE
RIJEKA - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a gostovala kod Lokomotive u Kranjčevićevoj i kiksala u borbi za naslov prvaka.
Futsal Dinamo u finalu
DRUGU GODINU ZAREDOM
ZAGREB - Futsal Dinamo „srušio“ je još jednom Futsal Pulu i plasirao se u finale drugu godinu zaredom. Pobjednika smo tražili u produžecima, a rezultat na kraju bio je 4:2. A sad, idemo po novu „Kantu“!
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.
Zubac do osobnog rekorda u doigravanju
LOS ANGELES - Ivica Zubac postavio je osobni rekord karijere po broju ubačenih koševa u NBA play-offu, a bio i najbolji skakač utakmice u kojoj su Los Angeles Clippersi pobijedili Dallas Maverickse 109:97 i poveli 1:0 u prvom krugu doigravanja Zapadne konferencije.
Livaković obranio dva penala, ali...
DRAMA
ISTANBUL - Dominik Livaković je heroj Fenerbahčea iako je njegov klub dramatično ispao od Olmypiacosa u četvrtfinalu Konferencijske lige.
Real nakon drame jedanaesteraca izbacio City
MADRID - Nogometaši Real Madrida u fantastičnom četvrtfinalu Lige prvaka izbacili su Manchester City s ukupnih 5:4, a raspletu su prethodili produžeci i penali.
PSG izbacio Barcelonu, igrat će u polufinalu protiv Borussije
BARCELONA - Nogometaši PSG-a plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u dvomeču četvrtfinala bili bolji od Barcelone ukupnim rezultatom 6:4.
Barcelona nokautirala PSG, Atletico teško protiv Borussije
PARIZ - U prvim susretima četvrtfinala Lige prvaka u Parizu je Barcelona šokirala PSG i pobijedila je 3:2, dok je Atletico kod kuće u Madridu slavio 2:1.
Hrvatska osvojila turnir u Kairu
USPJESI
KAIRO - Hrvatska reprezentacija je u Kairu s 4:2 pobijedila domaćina Egipat pred više od 90 tisuća gledatelja i osvojila je ACUD kup. Egipat je poveo već u šestoj minuti.
Futsal Dinamo razmotirao Torcidu, Čekol briljirao
UVJERLJIVO
ZAGREB - Početak iz snova za Dinamo u prvom četvrtfinalnom ogledu protiv Torcide. Dinamo na krilima Kristijana Čekola i užarene atmosfere u Domu sportova slavio s velikih 6:1.
City u polufinalu FA kupa
USPJESI
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Cityja plasirali su se u polufinale ovosezonskog engleskog FA kupa nakon što su na svom Etihad stadionu bili bolji od Newcastlea s 2:0.
Katastrofa Dinama u Solunu
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske u Solunu je teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu. Grci su zabili tri gola već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.
Liverpool i City remizirali u derbiju
DERBI
LIVERPOOL - Liverpool i Manchester City odigrali su veliki derbi u 28. kolu engleskog Premiershipa, a ekipe su nakon sjajne utakmice na Anfieldu podijelile bodove odigravši neriješeno 1:1.
Lucescu: Dinamovci previše slave, ovo je tek prva utakmica
OCJENE
ZAGREB - Rumunjski trener Razvan Lucescu, na klupi solunskog PAOK-a, nije bio previše razočaran nakon poraza 0:2 kod Dinama u prvom dvoboju osmine finala Konferencijske lige.
Jakirović: Čeka nas grotlo u uzvratu
UPOZORENJE
ZAGREB - Dinamo je pobijedio PAOK 2:0 na Maksimiru u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Oba pogotka za hrvatski klub zabio je Bruno Petković. Najprije je pogodio u 37, minuti, a zatim i u 71. Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u grčkom Solunu.
Budimir zabio i s maskom na licu
PRIMERA
PAMPLONA - Ante Budimir postigao je novi gol u španjolskom prvenstvu, ovaj zaista krasan i vrijedan tri boda za svoju momčad.