Rezultat pretrage za pojam: tatum
Boston lako do prve pobjede nad Torontom
ORLANDO - Košarkaši Bostona lakoćom su svladali Toronto sa 112-94 u prvoj utakmici drugog kruga doigravanja za NBA prvaka, odigranoj u nedjelju u Orlandu.
NBA: Doigravanje se nastavlja u subotu, stotinjak zaposlenika u štrajku
NEW YORK - NBA i sindikat igrača (NBPA) objavili su u petak da će se doigravanje nastaviti u subotu, nakon tri dana bojkota igrača koji su na taj način prosvjedovali protiv rasne nepravde.
Fantastični Dončić tricom u zadnjoj sekundi donio pobjedu Dallasu (VIDEO)
ORLANDO - Luka Dončić je u četvrtom susretu prvog kruga doigravanja NBA lige pružio fantastičnu partiju, te je tricom u zadnjoj sekundi produžetka donio pobjedu Dallasu 135-133, pa su sada Mavericksi i LA Clippersi poravnati u pobjedama, 2-2.
Celticsi pomeli Philadelphiju
ORLANDO - Košarkaši Boston Celticsa prvi su sudionici drugog kruga ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, oni su i u četvrtoj utakmici provg kruga Istočne konferencije u Orlandu svladali Philadelphia 76-erse, ovoga puta sa 110-106 te prošli dalje s uvjerljivih 4-0 u seriji.
Zubac upisao double-double, Dončić i Jokić briljirali

ORLANDO - Sinoć su u sportskom kompleksu pored Orlanda odigrane prve utakmice NBA doigravanja, a do vodstva u seriji od četiri pobjede stigli su LA Clippersi Ivice Zubca, Denver Nuggets, Toronto Raptors i Boston Celtics.

Šarić odličan u još jednoj pobjedi Phoenixa
ORLANDO - Phoenix Suns Darija Šarića ostali su jedina neporažena momčad NBA u nastavku sezone koja se igra u Orlandu nakon što su sinoć sa 130-117 pobijedili Philadelphia 76erse, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić je bio odličan sa 18 koševa.
Solidna utakmica Šarića, Nurkić i Dončić briljirali
ORLANDO - Hrvatski košarkaš Dario Šarić pružio je dobru partiju za Phoenix, koji je svladao Dallas sa 117-115. Šarić je za 22 minute na terenu upisao 13 koševa (šut 5-8), od čega sedam u zadnjoj četvrtini, a tome je dodao i 8 skokova.
Silver pozvao NBA klubove na borbu za promjene u društvu
POZIV

NEW YORK - Povjerenik američke profesionalne košarkaške NBA lige Adam Silver poslao je u ponedjeljak dopis prema svih 30 klubova u kojima ih potiče da prihvate borbu za promjene u drušvu.

Westbrook s 41 poenom potopio Celticse
BOSTON - Najznaimljivija utakmica sinoćnje NBA večeri odigrala se u Bostonu gdje su Celticsi dočekali domaće Rocketse. Gosti su slavili 111:110 nakon jednog produžetka.
Milwaukee najranije ikad osigurao doigravanje
MILWAUKEE - Iako nisu igrali u nedjelju, košarkaši Milwaukee Bucksa osigurali su doigravanje već nakon 56 utakmica, što je NBA rekord otkad je uvedeno pravilo da svaka momčad odigra 82 utakmica u regularnoj sezoni.
James u svoju petorku pozvao Dončića, Antetokounmpo i Embiida
LOS ANGELES - Kapetani Istoka i Zapada Giannis Antetokounmpo i LeBron James sastavili su svoje momčadi za nadolazeću All Star utakmicu koja se igra 16. veljače u Chicagu.
<<  <  Strana 7 od 7 . Ukupno: 155.  >  >>