Torino ispustio pobjedu, asistencija Vlašića

SERIE A
Objavljeno: 07.05.2023 / 17:16
TORINO - U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Monze.

Dvoboj susjeda na ljestvici završio je remijem. Torino je poveo početkom drugog dijela, no Monza je u samoj završnici izjednačila.

Torino je poveo u 46. minuti golom Antonia Sanabrije na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Gianluca Caprari u 86. minuti. Vlašić je za domaći sastav igrao do 76. minute.

Monza je sada deveta sa 46 bodova, dok je Torino stepenicu niže s isto toliko bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Juventus je u gostima pobijedio Atalantu sa 2-0.

Golove za torinsku "Stardu damu" zabili su Samuel Illing Junior (58) i Dušan Vlahović (90+6). Hrvatski nogometaš Mario Pašalić je igrao za Atalantu do 60. minute.

U nedjelju se još sastaju Napoli - Fiorentina, Lecce - Verona, dok će u ponedjeljak igrati Empoli - Salernitana, Udinese - Sampdoria, te Sassuolo - Bologna.

Na ljestvici vodi novi prvak Napoli sa 80 bodova, Juventus na drugom mjestu ima 66 bodova, Lazio ima 64, a zatim slijede Inter (63), Milan (61), Atalanta (58), Roma (58)...

Tagovi: Torino, Nikola Vlašić, Monza, Ivan Jurić
Kustić prelomio: Sve derbije domaćeg prvenstva će suditi suci iz Lige prvaka
ODLUKE
ZAGREB - HNS ranije danas odlučio osnovati neovisno tijelo koje će imati za zadatak analizirati sve sporne situacije, uključujući korištenje VAR protokola.
UEFA potvrdila ogromne promjene: Ovako će izgledati novi sustav u Ligi prvaka
NOVI SUSTAV
NYON - UEFA je na svojim službenim internetskim stranicama potvrdila promjene u Ligi prvaka i predstavila novi format u kojem će se klubovi boriti za trofej u njenom najprestižnijem klupskom natjecanju. Format s 32 kluba podijeljenih u osam skupina odlazi u povijest, a u Ligi prvaka od sljedeće sezone igrat će više utakmica.
Francuski mediji tvrde da PSG prati igrača Rijeke
SENZACIJA
ZAGREB - Rijeka je zasluženo vodeća momčad Supersport HNL-a nakon 25 odigranih kola i sve više se vjeruje da može ponoviti šampionsku 2017. godinu.
Čeferin o skandalu s VAR-om u Hrvatskoj: Kustić i HNS imaju našu podršku
REAKCIJE
RIM - Nakon što su početkom prošlog tjedna procurile snimke iz VAR soba s brojnih utakmica HNL-a, šef sudaca Bruno Marić održao je press-konferenciju, a dan nakon presice podnio je ostavku na svoju poziciju.
Dalić objavio popis
TURNIR
ZAGREB - Izbornik hrvatske reprezentacije, Zlatko Dalić, objavio je popis igrača za međunarodni prijateljski turnir "W Cup" koji će biti održan u Ujedinjenim Arapskim Emiratima od 22. do 26. ožujka.