Torino ispustio pobjedu, asistencija Vlašića

SERIE A
Objavljeno: 07.05.2023 / 17:16
TORINO - U susretu 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Monze.

Dvoboj susjeda na ljestvici završio je remijem. Torino je poveo početkom drugog dijela, no Monza je u samoj završnici izjednačila.

Torino je poveo u 46. minuti golom Antonia Sanabrije na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Gianluca Caprari u 86. minuti. Vlašić je za domaći sastav igrao do 76. minute.

Monza je sada deveta sa 46 bodova, dok je Torino stepenicu niže s isto toliko bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Juventus je u gostima pobijedio Atalantu sa 2-0.

Golove za torinsku "Stardu damu" zabili su Samuel Illing Junior (58) i Dušan Vlahović (90+6). Hrvatski nogometaš Mario Pašalić je igrao za Atalantu do 60. minute.

U nedjelju se još sastaju Napoli - Fiorentina, Lecce - Verona, dok će u ponedjeljak igrati Empoli - Salernitana, Udinese - Sampdoria, te Sassuolo - Bologna.

Na ljestvici vodi novi prvak Napoli sa 80 bodova, Juventus na drugom mjestu ima 66 bodova, Lazio ima 64, a zatim slijede Inter (63), Milan (61), Atalanta (58), Roma (58)...

Tagovi: Torino, Nikola Vlašić, Monza, Ivan Jurić
Modrić će zatražiti sastanak s Florentinom Perezom
PREDOMISLIO SE
MADRID - Nakon što s Realom odigra utakmice polufinala Lige prvaka protiv Bayerna, Luka Modrić (39) će zatražiti sastanak s Florentinom Perezom kako bi mu rekao da želi još jednu sezonu ostati u Realu.
Bojan Bogdanović ne može izbjeći operaciju
OZLJEDA
NEW YORK - Propustio je početak sezone zbog problema s listom noge, a sad je doznao da ga čeka operacija.
Evo koji će europski sudac suditi derbi između Rijeke i Dinama
SUDAC
RIJEKA - U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a na Rujevici u nedjelju od 19:30 sastaju se Rijeka i Dinamo. Ogroman je ulog jer bi izravni dvoboj dva vodeća kluba lige mogao odlučiti o prvaku.
Majer u drugom planu, razmišlja o transferu
WOLFSBURG - Lovro Majer drugu utakmicu zaredom nije odigrao ni minutu za Wolfsburg, koji je u subotu svladao Freiburg 2:1 u gostima u 31. kolu Bundeslige.
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.