Salah postigao najbrži hat-trick u povijesti Lige prvaka

REKORDI
Objavljeno: 13.10.2022 / 08:37
GLASGOW - Mohamed Salah je ušao s klupe i postigao najbrži hat-trick u povijesti Lige prvaka u meču u kojem je Liverpool na Ibroxu savladao Rangerse rezultatom 7:1.

Salah je postigao tri gola za samo šest minuta i 12 sekundi i srušio je rekord koji je prethodno držao Bafétimbi Gomis iz 2011. godine.

Tadašnjem napadaču Lyona trebalo je osam minuta da kompletira hat-trick u pobjedi Lyona protiv zagrebačkog Dinama 7:1.

Kada je Salah ušao u igru u 68. minuti malo ko je mogao pomisliti da će napraviti nešto slično.

Prvi gol je postigao u 75. minuti, a pet minuta kasnije ponovo je pogodio. Samo što se krenulo s centra po treći put se upisao u listu strijelaca.

S obzirom da Manchester City u nedjelju dolazi na Anfieled, Salah i Liverpool se nadaju da će ova pobjeda biti prekretnica nakon ovako neuvjerljivog početka sezone.

Tagovi: Mohamed Salah, Liverpool
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.