Meč između Tysona i Jonesa Jr. završio neriješeno

BOKS
Objavljeno: 29.11.2020 / 09:10
LOS ANGELES - Egzibicijski meč, organiziran sinoć u Los Angelesu, između 54-godišnjeg Mikea Tysona i 51-godišnjeg Roya Jonesa Jr. završio je neriješenim rezultatom.

Meč kojeg su svi iščekivali s uzbuđenjem i znatiželjom na kraju nije razočarao, iako na kraju osam rundi nije proglašen pobjednik. Svaka je runda trajala dvije minute umjesto uobičajene tri.

Na kraju meča kada je trebalo proglasiti pobjednika Tyson je djelovao svježije od JonesaJr.

"Jako sam sretan što sam opet bio u ringu. Iako su ove dvije minute djelovale kao nekada tri, želim se opet boriti. Moramo ponoviti meč, želim revanš", rekao je na kraju meča Tyson koji se nakon 15 godina vratio u ring. "Zadovoljan sam neriješenim rezultatom", dodao je.

"Udarci u tijelo su svavako uzeli danak", kazao je Jones Jr. bivši svjetski prvak u četiir različite težinske kategorije čija je zadnja borba bila 2018.

Ovo je bio njihov prvi međusobni meč.

Tagovi: Mike Tyson, Ron Jones Jr.
Borussia izbacila PSG i prošla u finale Lige prvaka
PARIZ - Borussia Dortmund je u finalu Lige prvaka. Nakon što je prije šest dana na Signal Iduna Parku pobijedila PSG 1:0, Borussia je na Parku prinčeva u uzvratu također slavila 1:0, a gol je postigao Mats Hummels u 50. minuti.
Za Vlašića je sezona gotovo sigurno završena
OZLJEDA
TORINO - Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić ozlijedio se na utakmici 35. kola Serie A protiv Bologne, a njegov klub Torino potvrdio je danas da se ne radi o lakšoj ozljedi i sezona je, za njega, gotovo sigurno završena.
Stručnjaci ne očekuju gospodarski procvat od Eura 2024
PROCJENE
BERLIN - Ekonomski stručnjaci ne vjeruju da će Europsko nogometno prvenstvo, u lipnju i srpnju u Njemačkoj, imati izravan utjecaj na ekonomiju te zemlje koja je u padu.