Livaković netragom nestao nakon što je raskrvaren i nokautiran u kaosu

GDJE JE?
Objavljeno: 18.03.2024 / 07:29
ISTANBUL - Kaos nakon utakmice uništio je dramatični derbi Trabzonspor - Fenerbahče (2:3) u 30. kolu turskog prvenstva. Jako važan meč za oba rivala dobili su gosti i tako nastavili mrtvu trku za naslov s Galatasarayem, dok je domaćin dobio udarac u borbi za Europu.

No najgore udarce u Trabzonu primio je Dominik Livaković. Golmanu Fenera i reprezentacije Hrvatske se u devetoj minuti sudačke nadoknade ukazivala pomoć, a netko s tribina je nepoznatim predmetom, navodno kovanicom, pogodio Livaković u glavu što mu je raskrvarilo bradu.

Ubrzo nakon toga sudac je označio kraj, na što su igrači Fenerbahčea burno slavili veliku pobjedu. To je razbjesnilo navijače Trabzona. Oni su s više strana utrčali u teren i napali suparničke nogometaše. Neki igrači Fenera stali su na crtu domaćim huliganima, a Livaković se išao spasiti bijegom u svlačionicu. Dok je utrčavao u tunel, navijač domaćih ga je snažno udario šakom u glavu.

Igrači Fenerbahčea su dugo nakon utakmice ostali u svlačionici stadiona u Trabzonu, a na fotografijama i snimkama iz miks-zone primjetno je da nema Livakovića. Turski novinari ističu: "Vidimo sve igrače Fenera, ali ne i Livakovića. Opet ga nismo vidjeli. Gdje je on i zašto se Fener ne oglasi o tome?" pitaju se.

Tagovi: LIVAKOVIĆ, FENERBAHČE, TRABZONSPOR
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.