Đoković prošao u četvrtfinale Wimbledona

Objavljeno: 10.07.2023 / 17:21
Autor: SEEbiz / index.hr
LONDON - Meč osmineE finala Wimbledona između Novaka Đokovića i Roberta Hurkacza završen je dan nakon što je počeo.

Srpski tenisač na kraju je protiv Poljaka slavio s 3:1 u setovima i tako izgubio prvi set na ovogodišnjem Wimbledonu. U četvrtfinalu igrat će protiv Rusa Andreja Rubljova, sedmog tenisača svijeta.

Podsjetimo, dvoboj Srbina i Poljaka jučer je "probio" termin od 23 sata po lokalnom vremenu. Srpski tenisač je tada vodio s 2:0 u setovima, a oba seta je dobio u dramatičnim tie-breakovima (oba puta po 8:6). U prvom je Poljak imao čak tri set-lopte, ali ni to nije bilo dovoljno za čudesnog Đokovića.

Danas je u meč bolje ušao Hurkacz. Obojica su uspješno držali svoj servis, sve do posljednjeg gema kada je Hurkacz "brejknuo" Đokovića i slavio sa 7:5. Ipak, u četvrtom setu Đoković je ubrzo napravio break i sa 6:4 potvrdio pobjedu.

Tagovi: Novak đoković, Wimbledon
Futsal Dinamo u finalu
DRUGU GODINU ZAREDOM
ZAGREB - Futsal Dinamo „srušio“ je još jednom Futsal Pulu i plasirao se u finale drugu godinu zaredom. Pobjednika smo tražili u produžecima, a rezultat na kraju bio je 4:2. A sad, idemo po novu „Kantu“!
Lokomotiva nokautirala Rijeku, Dinamo na vrhu tablice
KIKS
ZAGREB - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogroman kiks u borbi za naslov.
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.