Bogdanović podbacio u 25. uzastopnom porazu Pistonsa

Objavljeno: 22.12.2023 / 07:48
DETROIT - Detroit Postons, za koje igra hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović, ponovo su izgubili. Pobijedio ih je Utah Jazz 119:111 u Detroitu.

Tako su se Pistonsi približili rušenju negativnog rekorda od 26 poraza zaredom u istoj sezoni. Kelly Olynyk je predvodio Jazz s 27 poena, dok je za Detroit 28 poena zabio Cade Cunningham.

Nije ovo bila dobra večer za hrvatske košarkaše. Bojan Bogdanović zabio je tek osam poena, uz šut iz igre od 25 posto. Luka Šamanić dobio je u Uti deset minuta na parketu, koje je iskoristio da zabije dva poena, bez ubačaja iz igre. Uhvatio je Šamanić i pet skokova.

Pistonsi su s omjerom 2-26 na putu do najgoreg omjera u NBA povijesti. Philadelphia je 1972./73. završila na 9-73, a najgori postotak pobjeda (10.6%) imali su Charlotte Bobcatsi, koji su u skraćenoj sezoni 2011./12. imali 7-59. Cleveland 2010./11. i Philadelphia 2013./14. izgubili su po 26 utakmica zaredom, a Sixersi su 2015. na dvije sezone razvukli niz od čak 28 poraza.

Tagovi: bogdanović, pistons, detroit
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.