Barcelona ostala bez dvije zvijezde pred ključnu utakmicu

Objavljeno: 04.03.2024 / 11:33
BARCELONA - Barceloninim nevoljama nema kraja. U utakmici 27. kola La lige Katalonci su propustili kapitalizirati neodlučen rezultat Real Madrida (2:2 protiv Valencije) i odigrali bez pogodaka s Athletic Bilbaom.

Još ozbiljnije vijesti od neodlučenog rezultata su dvije ozljede ključnih igrača, Frenkieja de Jonga i Pedrija. U 26. minuti utakmice Nizozemac je napustio teren na vozilima, a navodno se radilo o ozlijedi gležnja.

Tek nakon obavljenih pretraga moći će se dati točnija dijagnoza i prognoza, no prve procjene upućivale su na uganuće drugog stupnja, što bi moglo značiti izbivanje od minimalno mjesec dana. Prema AS-u, radi se o istom gležnju koji je već ozlijedio ove sezone i zbog kojeg je četiri tjedna izbivao s terena.

Na samom kraju prvog dijela ista je sudbina zadesila i mladog Španjolca. Njegov slučaj je navodno još više zabrinjavajući jer se radi o ozljedi mišića koju je sam prouzročio. Pri izlasku s terena Pedri je bio potišten, a na klupi je i zaplakao. Ukazuje se da se radi o ozljedi desne natkoljenice, gdje je ove sezone imao već dvije ozljede.

Tagovi: Barcelona, de jong, pedri, napoli
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.