Rezultat pretrage za pojam: melnjak
Lučić će protiv Rijeke braniti ozlijeđen
SPLIT - Hajduk i Rijeka igraju Jadranski derbi na Rujevici u nedjelju u 19:30. Splitski klub na Kvarner putuje desetkovan, pogotovo na poziciji vratara.
Karoglan: Ostavka? Ne bih o tome preko medija
PORUKE
SPLIT - Hajduk je u samo četiri dana gotovo ostao bez prilike za oba trofeja nakon što je od subote do srijede na Poljudu izgubio 0:1 od Dinama prvo u prvenstvu, a zatim i u Kupu.
Karoglan: Livaja i Uremović su upitni
SPLIT - Drugi put u pet dana, Hajduk i Dinamo odmjerit će snage na Poljudu. Nakon što su Modri u subotu slavili 1:0 u prvenstvenom ogledu, dva najveća hrvatska rivala u srijedu će od 19 sati odmjeriti snage u polufinalu Kupa.
Melnjak teško ozlijeđen
OZLJEDA
SPLIT - Dario Melnjak (30) dobio je pretpoziv Zlatka Dalića za ključne utakmice reprezentacije u studenom protiv Armenije i Latvije, no kako stvari stoje, lijevi bek Hajduka neće dobiti priliku da zaigra za nacionalnu momčad.
Dalić pozvao Pjacu, otpao niz igrača
ZAGREB - Izbornik Zlatko Dalić objavio je popis igrača za utakmice u kojima će Hrvatska 18. studenog gostovati kod Latvije i 21. studenog dočekati Armeniju.
Osijek nokautirao Hajduk na Poljudu
DERBI
SPLIT - Osijek je u 12. kolu SuperSport HNL-a šokirao Hajduk na Poljudu i pobijedio ga 2:0. Momčad Zorana Zekića povela je u 46. minuti nakon sjajne akcije i gola Brleka, a pobjedu je potvrdila u 75. minuti kad je Lučić nesretno skrenuo loptu u svoj gol nakon udarca Omerovića. Hajduk nije imao nijedan udarac u okvir.
Prosinečki ima punu podršku Uprave Rudeša
PODRŠKA
ZAGREB - Rudeš u nedjelju na Kranjčevićevoj nije uspio doći do svojih prvih bodova u povratničkoj sezoni Hrvatske nogometne lige. Hajduk je u Zagrebu slavio 2:0, a susret su Splićani riješili već nakon prvih 45 minuta.
Hajduk uvjerljivim porazom ispao iz Europe
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Hajduk je ispao iz Europe. Nakon 0:0 u Splitu, Hajduk je u Solunu izgubio 3:0 od PAOK-a u uzvratu trećeg kola Konferencijske lige. Prvi gol za Grke je zabio Schwab u 12. minuti s bijele točke, a drugi i treći Živković u 79. i u 84. minuti.
Dinamo pobijedio Hajduk i osvojio Superkup
SUPERKUP

ZAGREB - Nogometaši Dinama osvajači su hrvatskog Superkupa za 2023. godinu, aktualni prvak na maksimirskom stadionu je s 1:0 (0:0) svladao Hajduk, aktualnog pobjednika Kupa.

HNS pokrenuo disciplinski postupak protiv Livaje
POSTUPAK
ZAGREB - Hrvatski nogometni savez pokrenuo je disciplinski postupak protiv nogometaša Hajduka Marka Livaje zbog pjevanja pjesme neprimjerenog sadržaja.
Hajduk drugu godinu zaredom osvojio Kup
KUP
RIJEKA - Hajduk je drugu godinu zaredom osvojio Supersport Hrvatski kup. U finalu su nogometaši splitskog kluba na Rujevici pobijedili Šibenik 2:0 golovima Darija Melnjaka i Marka Livaje.
Dinamo remijem na Poljudu osigurao 24. naslov prvaka Hrvatske
SPLIT - Nogometaši zagrebačkog Dinama osigurali su svoj 24. naslov prvaka Hrvatske, a šesti zaredom odigravši 0-0 na Poljudu s Hajdukom u susretu 32. kola HNL-a.
Ogromni problemi za Leku uoči Dinama
OZLJEDE
SPLIT - Osam je ozlijeđenih pred derbi, deveti s tog popisa, Dario Melnjak trebao bi biti spreman za derbi.
Hajduk i Dinamo remizirali na Poljudu
DERBI
SPLIT - U najvećem hrvatskom nogometnom derbiju Hajduk i Dinamo su na Poljudu u prvom susretu 14. kola SuperSport HNL-a pred više od 30.000 gledatelja odigrali 1-1.
Villarreal još jednom lako protiv Hajduka
UVJERLJIVO
SPLIT - Villarreal je i drugi put u play-offu Konferencijske lige bio bolji od Hajduka te je nakon 4-2 na domaćem terenu u uzvratu, na Poljudu, svladao splitsku momčad 2-0 (1-0).
Villarreal lako protiv Hajduka
UVJERLJIVO
VALENCIA - Nogometaši Villarreala svladali su Hajduk 4-2 (4-1) u Valenciji, u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige te time zakoračili prema grupnoj fazi ovog natjecanja.
Dinamo preokretom do uvjerljive pobjede nad Hajdukom
DERBI
ZAGREB - Nogometaši Dinama s uvjerljivih su 4-1 svladali Hajduk u stotom dvoboju ove dvije momčadi u Hrvatskoj nogometnoj ligi, koja je u subotu odigrana pred 14.000 gledatelja na stadionu Maksimir.
Portugalski mediji: Vitoria greškama zakomplicirala prolazak
REAKCIJE
MADRID - Dan nakon što je Hajduk s 3-1 pobijedio Vitoriju Guimaraes u prvoj utakmici 3. pretkola Konferencijske lige, portugalski mediji navode kako su crno-bijeli napravili previše grešaka pa će teško nadoknaditi zaostatak za tjedan dana na svom terenu.
Hajduk preokretom do pobjede protiv Vitorije
PREOKRET
SPLIT - U prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige Hajduk je pred 33.000 gledatelja na Poljudu pobijedio portugalsku Vitoriju Guimaraes sa 3-1 nakon što su gosti poveli.
Hajduku kazna od 100.000 kuna
FINALE KUPA
ZAGREB - Disciplinska komisija Hrvatskog nogometnog saveza donijela je odluke vezane uz ponašanje navijača na finalnoj utakmici Hrvatskog kupa.
Hajduk osvojio kup Hrvatske
USPJESI
SPLIT - Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1.
Kalinić odlučio derbi između Hajduka i Dinama
DERBI
SPLIT - U zaostaloj utakmici 9. kola Prve HNL Hajduk je na Poljudu svladao Dinamo sa 1-0 (0-0).
Derbi Osijeka i Hajduka bez golova
DERBI
OSIJEK - U derbiju 29. kola Prve HNL Osijek i Hajduk su pred 8.500 gledatelja na stadionu Gradski vrt odigrali bez golova, a ovim rezultatom najviše mogu biti zadovoljni u Dinamu nakon što su povećali bodovnu prednost pred najvećim konkurentima.
Bez pogodaka u derbiju Hajduka i Dinama
DERBI
SPLIT - Nogometaši Hajduka i Dinama u derbiju su 27. kola Prve HNL na Poljudu igrali 0-0.