Rezultat pretrage za pojam: SIEBERT
Pašalić približio Rijeku tituli
DERBI
RIJEKA - Rijeka je u derbiju na Rujevici s 1:0 pobijedila Hajduk i na vrhu se odvojila od Dinama na pet bodova razlike. Strijelac je bio Marco Pašalić u 70. minuti.
Dinamo opet srušio Hajduk i ušao u finale Kupa
KUP
SPLIT - U finalu 33. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa igrat će Dinamo i Rijeka. Ove godine finale se igra na dvije utakmice, prva je 15. svibnja u Zagrebu, a uzvrat je na Dan državnosti, 30. svibnja na Rujevici.
Prvi put u povijesti najveći hrvatski derbi sude strani suci
HNS
ZAGREB - Hrvatski nogometni savez (HNS) objavio je službeni popis sudaca za 28. kolo HNL-a, a po prvi put u povijesti utakmicu hrvatske lige suditi će njemački suci.
Jedan od najboljih njemačkih sudaca sudit će derbi Hajduka i Dinama na Poljudu
DERBI
SPLIT - Hajduk i Dinamo 30. ožujka igraju derbi 28. kola SuperSport HNL-a na Poljudu.
Makedonija šokirala Talijane
POVIJESNI USPJEH
PORTO/PALERMO - Nogometna reprezentacija Sjeverne Makedonije priredila je senzaciju pobijedivši u polufinalu play-offa za plasman na svjetsko prvenstvo 2022. godine Italiju u Palermu sa 1-0, dok je u drugom susretu Portugal u Portu porazio Tursku sa 3-1.
Pobjeda RB Leipziga, pogodak Gvardiola
BUNDESLIGA
LEIPZIG - U susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je pobijedio Wolfsburg sa 2-0, a drugi gol na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.
Uvjerljiva pobjeda Danske protiv Walesa
PRVI ČETVRTFINALIST
AMSTERDAM - Danska nogometna reprezentacija prvi je četvrtfinalist ovogodišnjeg EURA, u subotu u susretu osmine finala igranom u Amsterdamu Danska je svladala Wales sa 4-0 (1-0). Strijelac prva dva pogotka bio je Kasper Dolberg u 27. i 48. minuti, da bi Joakim Maehle u 88. i Martin Braithwaite u šestoj minuti nadoknade (90+6) postavili konačni rezultat.
Dinamo oštećen za jedanaesterac protiv Villarreala
PENAL
ZAGREB - Dinamo je prvu četvrtfinalnu utakmicu Europa lige izgubio od Villarreala na svom terenu 0:1 golom iz opravdano dosuđenog penala. Međutim, domaćin je također zakinut za jedanaesterac.
Villarreal golom iz jedanaesterca do pobjede protiv Dinama
EUROPSKA LIGA
ZAGREB - Nogometaši zagrebačkog Dinama u prvoj su utakmici četvrtfinala Europske lige na stadionu u Maksimiru izgubili od Villarreala sa 0-1 (0-1).