Rezultat pretrage za pojam: Lakers
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.
LeBron i Davis spasili Lakerse
LOS ANGELES - Lakersi su na svojem parketu nadigrali Denver Nuggetse 119:108 u noći sa subote na nedjelju i tako upisali prvu pobjedu u prvoj rundi doigravanja.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.
Murray sa zvukom sirene nokautirao Lakerse
DENVER - Denver Nuggetsi nadoknadili su 20 koševa manjka iz treće četvrtine i pobijedili sa 101:99 Los Angeles Lakerse ubačajem Jamala Murrayja sa zvukom sirene za prednost od 2:0 u prvom krugu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige.
Denver pobijedio Lakerse, Jokić briljirao
DENVER - Denver Nuggetsi pobijedili su Los Angeles Lakerse 114:103 na svom terenu u prvoj utakmici prvog kruga play-offa.
LeBron odveo Lakerse u doigravanje, u prvom kolu će igrati protiv Jokića i Denvera
LOS ANGELES - Veliki LeBron James odveo je Los Angeles Lakerse u doigravanje nakon pobjede u play-in utakmici protiv New Orleans Pelicansa.
Poznati svi parovi play ina i sudionici play offa za prvaka NBA lige
NEW YORK - Poslije sinoćnjih 15 utakmica okončan je regularni dio NBA sezone i poznati su svi parovi play ina i sudionici play offa.
Davis briljirao, Lakersi pobijedili Buckse
LOS ANGELES - Uzbudljivu večer u NBA-u fantastičnim su derbijem okrunili Milwaukee Bucksi i Los Angeles Lakersi. Nakon dva produžetka i velike borbe slavlje je odnijela ekipa Lakersa rezultatom 128:124.
Brunson blistao u San Franciscu za pobjedu Knicksa nad Warriorsima
NEW YORK - Još je jedna večer puna događaja za košarkaše u sjevernoameričkoj NBA ligi. Istaknuo se 27-godišnji Amerikanac Jalen Brunson. Zabio je 34 koša i bio ključni čovjek New York Knicksa pod obručima Chase Centera u San Franciscu, dok su Knicksi na gostovanju pobijedili Golden State Warriorse sa 119-112.
Bogdanović skroman u pobjedi Knicksa
NEW YORK - Bojan Bogdanović nije odigrao pretjerano uspješnu partiju u pobjedi New Yorka nad Orlandom (98:74).
Bogdanović predvodio Atlantu do pobjede nad Clevelandom
ATLANTA - Bogdan Bogdanović odigrao je jednu od najboljih utakmica ove sezone i predvodio Atlantu do pobjede nad Clevelandom 112:101.
James postao prvi igrač sa 40.000 poena u NBA
ZA POVIJEST
DENVER - Denver Nuggetsi su pobijedili Los Angeles Lakerse rezultatom 124:114 u utakmici u kojoj je LeBron James postao prvi košarkaš u historiji NBA lige sa 40.000 poena u karijeri.
Jokić upisao četvrti uzastopni triple-double, Dončić briljirao za rođendan
DENVER - Tokom noći u NBA ligi je odigrano nekoliko zanimljivih utakmica, a najviše pažnje su privukli Nikola Jokić i Luka Dončić, koji su upisali nove triple-double učinke.
Jokić triple-doubleom uništio Portland i približio se legendama
NEW YORK - Zanimljiva NBA večer odigrana je proteklu noć. Od hrvatskih predstavnika na terenu su bili Ivica Zubac i Dario Šarić.
Bogdanović prvi put odveo Knickse do pobjede
NEW YORK - Drugi dio sezone NBA lige počeo je odlično za Bojana Bogdanovića i New York Knickse, koji su došli do prve zajedničke pobjede, a hrvatski košarkaš imao je izvrsnu šutersku večer i bio najbolji strijelac slavne franšize.
Zubac solidan, Clippersi pobijedili Warriorse
LOS ANGELES - Ivica Zubac odigrao je najbolju utakmicu nakon ozljede i double-doubleom pomogao LA Clippersima da velikim preokretom u četvrtoj četvrtini pobijede Golden State Warriorse, za koje je Dario Šarić igrao samo šest minuta. Clippersi su početkom odlučujućeg perioda imali 14 poena zaostatka, a na kraju su slavili 130:125.
Curry odigrao nevjerojatnu utakmicu, Warriorsi izgubili
ATLANTA - Stephen Curry odigrao je nevjerojatnu utakmicu i drugi put u karijeri ubacio minimalno 60 koševa.
Dončić je postigao 73 poena, najviše u povijesti Dallasa
DALLAS - Luka Dončić odigrao je partiju života i za povijest NBA lige u pobjedi Dallasa kod Atlante 148:143.
Dobra utakmica Šarića nije pomogla Warriorsima
OAKLAND - Oslabljeni Golden State Warriorsi poraženi su sa 129-118 kod Milwaukee Bucksa, a Dario Šarić je bio u početnoj petorci gostujuće momčadi te za 34 minute ubacio 12 koševa uz šest skokova i šest asistencija
Portland doživio jedan od najtežih poraza u povijesti NBA lige
NEW YORK - Trebao je to biti derbi dvije najbolje momčadi Istočne konferencije, ali na kraju se sve pretvorilo u jednosmjernu ulicu u kojoj su Giannis Antetokounmpo i društvo iz Milwaukeeja potpuno nadigrali suparnike iz Bostona (135:102).
Zubac osigrao sjajno, Clippersi izgubili
LOS ANGELES - Ivica Zubac odigrao je jednu od najboljih utakmica u svojoj NBA karijeri, no ona je malo značila njegovim Los Angeles Clippersima koji su poraženi u gradskom dvoboju protiv Los Angeles Lakersa. Susret je završio pobjedom slavnije franšize, a bilo je 106:103.
Lakersi osvojili prvi NBA kup
lAS VEGAS - Lakersi su osvajači prvog NBA In-Season Tournamenta ili kupa, novog natjecanja najjače lige svijeta. U finalu u Las Vegasu pobijedili su Indiana Pacerse 123:109.
LeBron James odveo Lakerse u finale NBA kupa
NEW YORK - U finalu NBA kupa igrat će Los Angeles Lakersi i Indiana Pacersi. Novi turnir u NBA ligi stigao je do utakmice za titulu, a nju su iz Zapadne konferencije izborili Lakersi uvjerljivom pobjedom 133:89 protiv New Orleans Pelicansa, dok su na Istoku Pacersi u polufinalu bili bolji od Milwaukee Bucksa sa 128:119.
Najteži poraz LeBrona u karijeri
LOS ANGELES - Košarkaši Los Angeles Lakersa poraženi su na gostovanju kod Philadelphia 76ersa predvođenih sjajnim učinkom Joela Embiida. Centar 76ersa nije niti igrao četvrtu četvrtinu, a utakmicu je završio s učinkom od 30 koševa, 11 skokova i 11 asistencija u slavlju svoje momčadi 138:94.