GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Darko Horvat na čelu Nadzornog odbora Mlinara

Darko Horvat na čelu Nadzornog odbora Mlinara
KARIJERE
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 21.08.2025 / 12:31
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Nakon što je Bosqar prije mjesec i pol dana i službeno preuzeo Mlinar, sad su se dogodile i promjene u Nadzornom odboru ove pekarske kompanije.
Darko Horvat imenovan je predsjednikom NO-a umjesto Alaina Henrija G. Beyensa, a Vanja Vlak zamjenikom predsjednika umjesto Filipa Kisdobranskog. Zvonimir Mršić, Nikola Damiani i Iztok Polanič imenovani su članovima NO-a.
Darko Horvat ima preko deset godina iskustva na rukovodećim pozicijama u reviziji, konzaltingu i poreznom savjetovanju, s jakim fokusom na upravljanje rizicima, financijsko planiranje i implementaciju strategija.
Stekao je MBA na Sveučilištu u Zagrebu i nastavio s usavršavanjem na Sveučilištu Harvard, gdje je stekao nova znanja o globalnim poslovnim praksama. Tijekom mandata u Deloitteu, kako u Hrvatskoj tako i u SAD-u, vodio je visokoprofilne projekte za prioritetne klijente, specijalizirajući se za procjenu rizika i razvoj softvera za financijske usluge.
Otkako se pridružio BOSQARU, služio je na nekoliko ključnih pozicija, uključujući onu člana Uprave BOSQAR d.d.-a i M Plus Croatia d.o.o.-a, gdje je bio aktivno uključen u širenju poslovanja portfeljnih kompanija na više tržišta.
Podsjetimo, početkom srpnja Bosqar Invest i partneri dobili su sva regulatorna odobrenja za neizravni udio od 67% u Mlinar Grupi u ukupnoj vrijednosti od 100 milijuna eura.
Tagovi: #Darko Horvat, #Mlinar, #Bosqar, #Nikola Damiani, #Zvonimir Mršić, #Vanja Vlak
PROČITAJ I OVO
EY obilježio 30 godina poslovanja u Hrvatskoj
OBLJETNICE
EY obilježio 30 godina poslovanja u Hrvatskoj
ZAGREB – Revizorsko-konzultantska tvrtka EY Hrvatska sinoć je u hotelu Esplanade Zagreb svečano obilježila 30 godina poslovanja na hrvatskom tržištu, tijekom kojih je izrasla u vodećeg pružatelja profesionalnih usluga u području revizije i povezanih usluga, poreznog savjetovanja, poslovnog savjetovanja te strateških i transakcijskih usluga.
Apollo ušao u rat za preuzimanje easyJeta
RAT
Apollo ušao u rat za preuzimanje easyJeta
LONDON - Uprava easyJeta dala je zeleno svjetlo mogućoj ponudi od 5,7 milijardi funti američke tvrtke za privatni kapital Apollo, jer je niskotarifna zrakoplovna kompanija postala predmet iznenadnog rata ponuda.
Provectus Capital Partners preuzeo najveću bugarsku mrežu ambulanata
AKVIZICIJE
Provectus Capital Partners preuzeo najveću bugarsku mrežu ambulanata
SOFIJA - Provectus Capital Partners, privatni investitor usmjeren na jugoistočnu Europu, potpisao je ugovor o partnerstvu s INVENIO Partners i stjecanju većinskog udjela u diverzificiranoj platformi privatne zdravstvene zaštite u Bugarskoj.
Rezultati Pepsija slabi, dionice padaju
PAD
Rezultati Pepsija slabi, dionice padaju
NEW YORK - Kvartalni rezultati PepsiCo-a (PEP) pokazali su da su sjevernoamerički potrošači i dalje pod pritiskom jer se usredotočuju na osnovne potrepštine i planiraju više cijene goriva.
Wiener osiguranje: Premija u šest mjeseci porasla 10,5 posto
RAST
Wiener osiguranje: Premija u šest mjeseci porasla 10,5 posto
ZAGREB - U prvih šest mjeseci 2026. godine Wiener osiguranje VIG ostvarilo je ukupnu naplaćenu bruto premiju u iznosu od 95,2 milijuna eura, što predstavlja rast od 10,5 posto u odnosu na isto razdoblje prethodne godine.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE