GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Aminess jedina turistička kompanija nagrađena certifikatom Poslodavac Partner

Aminess jedina turistička kompanija nagrađena certifikatom Poslodavac Partner
CERTIFIKAT
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 19.02.2020 / 12:26
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Novigradska tvrtka Aminess hoteli i kampovi, u čijem je vlasništvu više hotela i kampova u Istri i Dalmaciji, i ove je godine nositelj certifikata Poslodavac Partner, prestižnog priznanja dodijeljenog za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima.

Sanja Žužić, voditeljica ljudskih resursa Aminess hotela i kampova, primila je certifikat Poslodavac Partner od Aleksandra Zemunića, člana Uprave tvrtke SELECTIO.

U postupku certifikacije, posebno su se istaknuli aktivnostima i projektima u području brige o zaposlenicima i jačanja brenda kompanije. Tako je Aminess razvio Aminess HUB, edukativnu platformu koja povezuje skup internih edukacija s ciljem razvoja zaposlenika na svim razinama, a obuhvaća tri različita područja edukacije - Aminess Gourmet LAB, Aminess Smart i Aminess PRO. Primjerice, u sklopu koncepta Aminess Gourmet LAB njihovi zaposlenici svake godine imaju prilike raditi s vrhunskim gostujućim chefovima iz Hrvatske i regije kako bi ostali u korak sa zahtjevima gostiju i tržišta.

„Kroz projekt Aminess HUB i suradnju s najvećim profesionalcima želimo našim zaposlenicima omogućiti usavršavanje te dati priliku da uče od najboljih i tako grade svoje samopouzdanje, a time i kvalitetu usluge. Osiguravanje kvalitete usluge i edukacija zaposlenika nužni su kako bi kontinuirano podizali visoku kvalitetu ukupne ponude za naše goste i strane turiste. Stvaranjem kvalitetnijeg proizvoda nastojimo potaknuti nove trendove u hotelijerstvu te napraviti kreativni iskorak u popularizaciji ugostiteljskih zanimanja, kao i turizma općenito,“ istaknula je
 Sanja Žužić, voditeljica ljudskih resursa Aminess hotela i kampova.

Također, Aminess svake godine ulaže i u poboljšanje uvjeta smještaja i prehrane svojih zaposlenika te će za 2020. sezonu biti spreman prvi hotel za zaposlenike u Novigradu, svega deset minuta od najudaljenijeg Aminessovog objekta i 300 metara od mora. Sezonski radnici Aminessa, kojih se čak 70% vraća u tvrtku, na raspolaganju imaju iste dodatne beneficije kao i stalni zaposlenici (božićnica, regres, dar za dijete, mjesečni neto dohodak…).

Aminessu je vrlo stalo do promicanja jednakih mogućnosti i radnog okruženja bez diskriminacije te se na tržištu tako ističu i ravnomjernim omjerom muškaraca i žena na rukovodećim pozicijama. Također, u svrhu pronalaska motiviranih zaposlenika koji dijele njihove vrijednosti, sudjeluju na sajmovima poslova i virtualnim danima karijera, potiču stručnu praksu studenata i učenika te na svojim web stranicama imaju poseban dio posvećen karijerama.

Tagovi: #Aminess hoteli i kampovi,  #Poslodavac Partner,  #Sanja Žužić
PROČITAJ I OVO
Radnicima Deutsche Bahna 6,5 posto veće plaće
PLAĆE
Radnicima Deutsche Bahna 6,5 posto veće plaće
BERLIN - Oko 192.000 zaposlenika njemačkog željezničkog operatera Deutsche Bahn traži više novca.
Amadria Park Camping Šibenik osvojio prestižnu oznaku ADAC Superplatz 2025
NAGRADE
Amadria Park Camping Šibenik osvojio prestižnu oznaku ADAC Superplatz 2025
ŠIBENIK - Amadria Park Camping Šibenik ponovno je osvojio prestižnu oznaku ADAC Superplatz za 2025. godinu, potvrđujući svoj status kvalitete i posvećenosti na europskom i hrvatskom tržištu.
Uber tuži DoorDash zbog prakse dostave hrane
TUŽBA
Uber tuži DoorDash zbog prakse dostave hrane
NEW YORK - Uber Technologies tužio je DoorDash, optuživši svog najvećeg rivala u dostavi hrane za antikonkurentske prakse koje povećavaju troškove za restorane i potrošače.
Ludbreška mljekara nakon 90 godina zatvara vrata
LOŠE VIJESTI
Ludbreška mljekara nakon 90 godina zatvara vrata
LUDBREG - Sinonim za zdrave domaće mliječne proizvode, desetljećima je bila ludbreška mljekara "Antun Bohnec".
Cimosov pogon u Senožečama kupuje Ivo Boscarol
NESLUŽBENO
Cimosov pogon u Senožečama kupuje Ivo Boscarol
KOPER - Tvornicu koparske tvrtke Cimos u Senožečama navodno kupuje poduzetnik Ivo Boscarol.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE