Zubac ponovo vrlo dobar, Bogdanović podbacio

Objavljeno: 23.03.2021 / 08:23
Autor: SEEbiz / Index.hr
NEW YORK - Los Angeles Clippersi pobijedili su noćas Atlantu u gostima 119:110, a jako dobru utakmicu odigrao je Ivica Zubac.

Atlanta je sredinom treće četvrtine imala 22 koša prednosti, ali je svejedno izgubila. Hrvatski reprezentativac je na parketu bio 25 minuta, a ubacio je 12 koševa (šut 5/7) uz devet skokova i jednu asistenciju. Zubac je dodao i jednu ukradenu loptu te dvije blokade.

Utah Jazz pobijedio je Chicago 120:95 uz sjajnu partiju Donovana Mitchella koji je zabio 30 koševa (šut 11/19), ali Bojan Bogdanović baš nije briljirao. Odigrao je 31 minutu te postigao tek osam koševa uz katastrofalan šut 3/14 (21 posto), tri skoka i dvije asistencije. Bogdanović je promašio svih pet trica koje je šutnuo.

Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.