U centru Beograda nožem je ubijen poznati MMA borac

TRAGEDIJA
Objavljeno: 25.02.2024 / 13:12
BEOGRAD - Srpski reprezentativac Stefan Savić (23) ubijen je u noći između subote i nedjelje u Dunavskoj ulici, na Dorćolu u centru Beograda, kada mu je za sada nepoznata osoba oštrim predmetom zadala ubodnu ranu u grudi, javlja Telegraf.rs.

Podsjetimo, to je jedan od tri odvojena napada nožem koja su se u Beogradu dogodila protekle noći.

Još jedan mladić S.M. koji je bio u društvu preminulog Savića zadobio je ubodne rane u grudima i lijevoj butini. Dvojica mladića prevezeni su u Hitnu, no Savić je podlegao ozljedama.

Kako piše Telegraf, oko 1 sat poslije ponoći Hitna pomoć je dovezla u Urgentni centar dva muškarca, 2001. i 1992. godišta, koji su zadobili u Dunavskoj ulici ubodne rane. Njih su napala dva nepoznata muškarca od kojih je jedan nožem ozlijedio obojicu. Savić je preminuo, dok su drugom mladiću konstatirane teške tjelesne ozljede i lakše tjelesne ozljede.

Preminuli Savić bio je reprezentativac Srbije i osvajač brončane medalje na svjetskom prvenstvu u MMA-u.

Tagovi: Stefan Savić, Beograd, Dorćol
Majer u drugom planu, razmišlja o transferu
WOLFSBURG - Lovro Majer drugu utakmicu zaredom nije odigrao ni minutu za Wolfsburg, koji je u subotu svladao Freiburg 2:1 u gostima u 31. kolu Bundeslige.
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.
Gvardiol nominiran za igrača mjeseca u Cityju
SJAJNE IGRE
MANCHESTER - Manchester je za vikend na gostovanju pobijedio Nottingham Forest 2:0 u 35. kolu Premier lige. Vodeći pogodak mančesterske momčadi u 32. minuti postigao je Joško Gvardiol.
Sopić: I dalje imamo sve u svojim rukama
PORUKE
RIJEKA - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a gostovala kod Lokomotive u Kranjčevićevoj i kiksala u borbi za naslov prvaka.
Rijeka rasprodala Rujevicu za Dinamo
DERBI
RIJEKA - Rijeka i Dinamo u nedjelju od 19:30 igraju derbi za prvo mjesto SuperSport HNL-a u utakmici 33. kola. Rijeka će biti domaćin na rasprodanoj Rujevici, potvrdio je klub.