Problem za Srbiju: Ozlijedio se Aleksandar Mitrović

OZLJEDA
Objavljeno: 31.03.2024 / 17:11
ZAGREB - Al Hilal je pobijedio Al Shabab 4:3 na gostovanju u 25. kolu saudijskog prvenstva. Musab Al Juwayr doveo je domaćina u vodstvo u trećoj minuti, ali je Al Hilal okrenuo rezultat zahvaljujući golovima Aleksandra Mitrovića.

Srpski napadač pogodio je u 20. minuti iz kaznenog udarca, a u 27. je zabio drugi put.

No, loša vijest za Al Hilal i reprezentaciju Srbije jest što je Mitrović u 34. minuti zbog ozljede mišića iznesen s terena. Više se nije vraćao na teren, a saudijski medij Al-Ain piše da bi oporavak mogao trajati tri tjedna u najboljem scenariju. S druge strane, ako bude operiran, mogao bi pauzirati i tri-četiri mjeseca, što znači da bi propustio Europsko prvenstvo.

Srbija će u lipnju i srpnju na Europskom prvenstvu igrati u skupini s Engleskom, Slovenijom i Danskom. Mitrovićev izostanak bio bi velik problem za izbornika Dragana Piksija Stojkovića.

Naime, Mitrović je jedan od najboljih srpskih nogometaša, koji je ove sezone zabio 33 gola i tome dodao osam asistencija u 36 nastupa. Impresivnu statistiku ima i u reprezentaciji, za koju je postigao 57 golova u 89 nastupa.

Tagovi: mitrović, srbija, al hilal
Boston izbacio Miami i postao prva momčad u polufinalu Istoka
USPJESI
BOSTON - Boston Celticsi četvrta su momčad koja je izborila drugi krug ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, a prva koja je to učinila u Istočnoj konferenciji.
Dončić srušio Jordanov rekord i odveo Mavse do pobjede kod Clippersa
LOS ANGELES - Dallas Mavericksi pobijedili su Los Angeles Clipperse 123:93 na gostovanju u petoj utakmici prvog kruga doigravanja za prsten prvaka u NBA ligi i poveli 3:2 u seriji koja se igra na četiri pobjede.
Otkriveni novi detalji o smrti Diega Maradone
LEGENDA NOGOMETA
BUENOS AIRES - Nogometna legenda Diego Armando Maradona preminuo je 25. studenoga 2020. godine, a gotovo četiri godine kasnije stižu nove informacije o njegovoj smrti.
Parma se vratila u Serie A
POVRATAK
PARMA - Parma je danas u gostovanju kod Barija u utakmici 36. kola talijanske Serie B remijem 1:1 osigurala povratak u Serie A, najviši razred talijanskog nogometa.