GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Piksi osramoćen u kafiću na Marakani

Piksi osramoćen u kafiću na Marakani
SRAMOTNO
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 06.06.2026 / 17:41
Autor: SEEbiz
BEOGRAD - Dragan Stojković Piksi (61) ponovno se našao u neugodnoj situaciji na stadionu Crvene zvezde. Nekadašnji kapetan beogradskog kluba i bivši izbornik Srbije morao je napustiti kafić unutar stadiona Rajko Mitić nakon što ga je napala skupina nezadovoljnih navijača.

Prema navodima srpskog Sport Kluba, Dragan Piksi Stojković (61) je došao na sastanak sa svojim dugogodišnjim prijateljem, bivšim golmanom Crvene zvezde Stevanom Stojanovićem, vlasnikom ugostiteljskog objekta u sklopu stadiona.

No, miran susret prekinuo je dolazak skupine navijača koji su Stojkoviću jasno dali do znanja da ga ne žele vidjeti na Marakani.

Iako je Stojanović pokušao smiriti situaciju i spriječiti daljnju eskalaciju, navijači nisu promijenili stav. Kako bi izbjegao veći incident, a možda i fizički sukob, Piksi Stojković je odlučio napustiti lokal.

Ovo nije prvi put da se Stojković suočava s neprijateljskim reakcijama Delija. Sukob traje godinama, a korijeni nezadovoljstva sežu u razdoblje kada je između 2005. i 2007. godine obnašao dužnost predsjednika Crvene zvezde.

Iako je krajem osamdesetih bio jedan od najvećih idola navijača i simbol jedne od najuspješnijih generacija kluba, dio navijača nikada mu nije oprostio poteze iz vremena kada je vodio klub.

Posljednji incident samo je nastavak dugogodišnje napetosti između jednog od najvećih igrača u povijesti Crvene zvezde i najvatrenijih navijača.

Tagovi: #piksi stojković, #crvena zvezda, #marakana, #stevan stojanović
PROČITAJ I OVO
FIFA objavila najbolju postavu Svjetskog prvenstva
NAJBOLJI
FIFA objavila najbolju postavu Svjetskog prvenstva
ZAGREB - FIFA je nakon završetka Svjetskog prvenstva objavila Dream XI, odnosno idealnu momčad turnira. Riječ je o izboru na FIFA-inoj platformi, a u najboljih 11 našla su se neka očekivana velika imena, ali i nekoliko zanimljivih iznenađenja.
Livaković blizu povratka, postaje najskuplji igrač u povijesti Dinama
POVRATAK
Livaković blizu povratka, postaje najskuplji igrač u povijesti Dinama
ZAGREB - Dominik Livaković (31) jako je blizu definitivnog povratka u Dinamo. Turski Sabah piše da je Fenerbahče sve dogovorio s prvakom Hrvatske oko transfera golmana kojeg je prije tri godine kupio upravo od Dinama.
Ovo su Dinamovi mogući protivnici u play-offu Lige prvaka
ŽDRIJEB
Ovo su Dinamovi mogući protivnici u play-offu Lige prvaka

ZAGREB - Dinamo je nakon sinoćnjih utakmica dobio znatno jasniju sliku mogućih suparnika u play-offu Lige prvaka.
Real kreće po Rodrija
TRANSFERI
Real kreće po Rodrija
MADRID - Florentino Pérez donedavno nije bio sklon ulaganju velikog novca u veznjaka Manchester Cityja, ali nakon njegovih sjajnih nastupa za Španjolsku promijenio je mišljenje i otvorio vrata jednom od najvećih transfera ovog ljeta.
Dinamo remizirao na početku kvalifikacija za Ligu prvaka
LIGA PRVAKA
Dinamo remizirao na početku kvalifikacija za Ligu prvaka
THUN - Nogometaši Dinama odigrali su 1:1 protiv Thuna u Švicarskoj u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija Lige prvaka.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE