Piksi ne želi podnijeti ostavku nakon katastrofe protiv Engleza |
| Objavljeno: 10.09.2025 / 07:52 |
| Autor: SEEbiz |
| BEOGRAD - Težak poraz doživjela je Srbija u kvalifikacijama za SP. Engleska ju je na beogradskoj Marakani pobijedila 5:0 golovima Harryja Kanea, Nonija Maduekea, Ezrija Konse, Marca Guehija i Marcusa Rashforda. |
|
Navijači Srbije krivcem ne samo za ovaj debakl, nego i za lošije igre Srbije inače, smatraju izbornika Dragana Stojkovića Piksija. On je već prilikom izlaska reprezentacija na teren dočekan zvižducima. Engleska je prvo poluvrijeme završila vodstvom 2:0 i to tako da je za samo tri minute postigla dva gola te ekspresno osigurala pobjedu. Nakon što je sudac odsvirao kraj poluvremena, Marakanom su se prolomili zvižduci i skandiranje "Piksi, odlazi". Povici su bili sve glasniji kako se Stojković približavao tunelu, koji ispred sjeverne tribine vodi prema svlačionicama. Piksi: Ljudi imaju pravo na svoje mišljenje "Uf... Što se toga tiče, ljudi imaju pravo na svoje mišljenje. Imaju pravo da iskažu svoje nezadovoljstvo, kao što sam ja nezadovoljan porazom, oni su i igrom i porazom. To je normalno, to je moj komentar", rekao je na početku. Na kraju presice Stojković je opet dobio pitanje hoće li podnijeti ostavku. Ovako je odgovorio: "Baš si raspoložen po pitanju ostavke, rekao sam i ponovit ću. Ljudi imaju pravo na nezadovoljstvo da ga iskažu, ali isto tako, mi nismo izgubili od Latvije, Andore ili ne znam koga. "Budimo realni, ako možemo" Izgubili smo od super nogometne sile, je li to jasno ili nije? Nismo izgubili od neke ekipe koja je u našem rangu ili neke ispod našeg nivoa, pa da kažemo da je ovo katastrofa. Budimo realni, ako možemo. Ako ne, onda nikom ništa. Ljudi imaju pravo da iskažu nezadovoljstvo, naravno da sam čuo. U ove četiri godine je toliko toga dobrog napravljeno i da jedan poraz ili jedna utakmica protiv ovakve super sile ne može to poništiti. Ako mislite da smo nogometno čudo i trebamo pobijediti Englesku, onda u redu, dovedite nekoga tko to može. Pitajte te ljude. Nisam pričao s njima, nemam ideju, ne znam što bih rekao. Njih zovite, pitajte, nikakav problem. Ako je moja ostavka rješenje za naš nogomet, da ćemo sutra biti čudo, nikakav problem." |
|
|
| Tagovi: #piksi stojković, #srbija, #engleska |
| PROČITAJ I OVO | ||
| Engleska pobijedila Hrvatsku, Livaković briljirao |
| DALLAS - Hrvatska nogometna reprezentacija porazom je otvorila nastup na Svjetskom prvenstvu 2026. godine. |
| Dinamo nije imao sreće u ždrijebu Lige prvaka |
| ZAGREB - Dinamo će u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv švicarskog prvaka Thuna. Hrvatski prvak je na ždrijebu u Nyonu bio nositelj. |
| Oršić: Sretan sam što sam opet ovdje |
| ZAGREB - Dašak Mundijala povirio je u srijedu oko deset sati na okupljanje prvaka u Maksimirskoj 128. |
| Šuker: Modrić se ovog ljeta vraća u Real |
| MADRID - Luka Modrić mogao bi se vratiti u Real i prije nego što mnogi očekuju, natuknuo je Davor Šuker u razgovoru za emisiju "La Tribu" na Radio Marci. |
| Sjajni Mbappe s dva gola odveo Francusku do pobjede protiv Senegala |
| NEW YORK - Francuska nogometna reprezentacija pobijedila je Senegal 3:1 u New Yorku u prvoj utakmici skupine I SP-a. Za Francusku su zabili Kylian Mbappe u 66. i 96. te Bradley Barcola u 82. minuti. |