Olmo odlično prihvaćen u Leipzigu

DOBAR START
Objavljeno: 05.02.2020 / 16:39
LEIPZIG - Dani Olmo postigao je prvi gol u dresu Leipziga. U svom drugom nastupu za njemački klub španjolski reprezentativac pogodio je u porazu od Eintrachta 1:3.

Olmo, koji je prošlog mjeseca napustio Dinamo, protiv Eintrachta je ušao na startu drugog poluvremena i 23 minuta kasnije pokrenuo i preciznim prizemnim udarcem završio akciju kojom je njegova momčad smanjila na 1:2.

Njemački mediji nakon utakmice pišu da je ulazak Olma pokrenuo i probudio uspavanu momčad Leipziga, a posebno impresionirani su u listu Leipziger Volkseitzung. Ondje je bio najbolje ocijenjeni igrač uz opis: "Ušao je u drugom poluvremenu i brzo zabio klasni gol. Riječ je o vatrenom igraču za kojeg ne znate gdje je opasniji."

Olmovim nastupom zadovoljan je i trener Julian Nagelsmann.

"Igrao je na malo defenzivnijoj poziciji nego što je navikao, ali bio je dobar. Zabio je lijep gol i pokazao da je sjajan nogometaš. Uskoro će se svi uvjeriti u to."

Tagovi: Dani Olmo, RB Leipzig
Roma nokautirala Inter
SERIE A
RIM - U derbi utakmici 8. kola talijanske Serie A nogometaši Rome su u gostima pobijedili Inter 2-1 i privremeno došli na četvrto mjesto ljestvice.
Arsenal pobijedio Tottenham i zasjeo na čelo tablice
PREMIERSHIP
LONDON - Nogometaši Arsenala pobijedili su u sjeverno-londonskom derbiju Tottenham s 3-1, u prvom susretu devetog kola engleske Premier lige.
Dejan Savić više nije selektor Srbije
ODLAZAK
BEOGRAD - Jedna era u srpskom vaterpolu sada je i definitivno završena. Dejan Savić više nije selektor Srbije.
Maradonin dres s utakmice s Engleskom bit će izložen na SP u Kataru
MEMORABILIJE
DOHA - Dres koji je nosio Diego Maradona kad je 1986. u utakmici protiv Engleske zabio pogodak poznat kao 'Božja ruka', bit će izložen u Kataru za vrijeme Svjetskog prvenstva, samo pet mjeseci nakon što je na dražbi postigao rekordnu cijenu, otkrila je u subotu visoka katarska dužnosnica.