Novi kiks Arsenala, City sve bliže

BORBA ZA TITULU
Objavljeno: 16.04.2023 / 19:56
Autor: SEEbiz / Sportklub
LONDON - Vodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Arsenal ispustio je dva gola prednosti, nije iskoristio kazneni udarac te je osvojio samo bod u susretu 31. kola Premier lige odigravši 2:2 na gostovanju kod West Ham Uniteda.

Susret na Olimpijskom stadionu u Londonu sjajno je krenuo za “topnike” koji su nakon prvih 10 minuta imali vodstvo od 2:0 golovima Gabriela Jesusa (7) i Oedegaarda (10).

Domaći su se vratili u utakmicu nakon što je Benrahma (33-11m) iskoristio kazneni udarac nakon prekršaja Gabriela na Paqueti, da bi se ključni trenuci utakmice zbili od 52. do 54. minute. Prvo je Saka promašio 11-erac za Arsenal da bi odmah u sljedećoj akciji domaćih Bowen (54) kaznio taj promašaj pogotkom za konačnih 2:2.

Vodeći Arsenal sada ima 74 boda, četiri više uz utakmicu više od drugog Manchester Cityja, dok je West Ham ostao 15. sa 31 bodom.

Tagovi: Arsenal, Manchester City, West Ham, Gabriel Jesus
Messi postavio dva MLS rekorda u velikoj pobjedi Miamija
REKORDI
MIAMI - Argentinska nogometna zvijezda Lionel Messi nastavlja blistati u MLS ligi u Sjedinjenim Državama. Imao je ruku u svim golovima Inter Miamija protiv New York Red Bullsa u pobjedi 6-2, postavljajući pritom dva rekorda lige.
Fantastični Edwards vodio Wolvese do pobjede protiv Nuggetsa
DENVER - U prvoj utakmici polufinala Zapadne konferencije NBA lige Minnesota Timberwolvesi iznenadili su branitelje naslova Denver Nuggetse 106:99 i oduzeli im prednost domaćeg terena.
Modrić je postao najtrofejniji nogometaš u povijesti Real Madrida
ZA POVIJEST
BARCELONA - Barcelona je u ludoj utakmici 34. kola La Lige izgubila u gostima od Girone 4:2 i tako omogućila Real Madridu da i teoretski osigura 36. naslov prvaka Španjolske.
Georg Koch ima rak u terminalnoj fazi
LOŠE VIJESTI
BERLIN - Bivši golman Dinama Georg Koch je u intervjuu za njemački Bild otkrio da ima rak u terminalnoj fazi i da su mu liječnici rekli da će uskoro umrijeti.
Sky: Bayern se raspituje o Lopeteguijevoj dostupnosti
MÜNCHEN - Bayern München obratio se Julenu Lopeteguiju u svojoj dugotrajnoj potrazi za novim trenerom, izvijestila je u subotu njemačka televizija Sky.