Nadal odustao i od Cincinnatija

Objavljeno: 11.08.2021 / 19:22
CINCINNATI - Španjolski tenisač Rafael Nadal otkazao je svoj nastup na ATP turnbiru iz serije "masters 1000" koji će se sljedećeg tjedna igrati u Cincinnatiju zbog ozljede lijevog stopala.

Nadal je prije nekoliko dana odustao i od nastupa na turniru u Torontu, koji se upravo odigrava, također zbog ozljede lijevog stopala.

Prošloga tjedna 35-godišnji Španjolac nastupio je na turniru u Washingtonu, što mu je bio prvi turnir nakon dva mjeseca i poraza u polufinalu Roland Garrosa. Nakon što je u prvom nastupu teško svladao Amerikanca Jacka Socka, u drugom je izgubio od Južnoafrikanca Lloyda Harrisa.

Još ranije nastup u Cincinnatiju otkazali su i Srbin Novak Đoković te Švicarac Roger Federer.

Turnir u Cincinnatiju najboljim igračima svijeta inače služi kao posljednja provjera pred nastup na posljednjem "grand slam" turniru godine, US Openu koji ove godine počinje 30. kolovoza.

Tagovi: Rafael Nadal
Povratak Traorea u Barcelonu
POJAČANJE
BARCELONA - Kvalitetno pojačanje za nastavak sezone dovela je Barcelona. Na Camp Nou je, na posudbu iz Wolverhampatona, došao španjolski nogometni reprezentativac Adama Traore.
Ashleigh Barty uvjerljivo ušla u finale Australian Opena
MELBOURNE -Prva tenisačica svijeta Australka Ashleigh Barty prva je finalistica Australian Opena nakon što je u četvrtak u polufinalu pobijedila Amerikanku Madison Keys sa 6-1, 6-3 u meču koji je trajao samo 64 minute.
Duvnjak opisao svoju tešku borbu s koronom
BORBA S VIRUSOM
ZAGREB - Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je osmo mjesto na Europskom prvenstvu, a glavni razlog lošim igrama i porazima svakako je koronavirus koji je zaustavio velik broj igrača, među kojima je najlošije prošao kapetan Domagoj Duvnjak.
Formula 1 u Singapuru do 2028.
NAJAVE
SINGAPUR - Vodstvo natjecanja Svjetskog prvenstva formule 1 objavilo je kako je potpisan novi ugovor sa Singapurom prema kojemu će taj grad-država biti domaćin jedne utrke u sljedećih sedam sezona, odnosno do 2028. godine.
Bad Blue Boysi pred kućom Mislava Oršića ostavili transparent s porukom
ODLAZAK?
ZAGREB - Dinamov reprezentativac i krilni napadač Mislav Oršić je pred odlaskom u Englesku.