Modrić odigrao odlično, Real prošao Elche

PRIMERA
Objavljeno: 30.10.2021 / 18:29
MADRID - Nogometaši Reala preuzeli su vrh ljestvice nakon što su u 11. kolu Primere slavili kod Elchea s 2:1.

Junak dvoboja bio je Vinicius Junior s dva gola (22, 78), a asistent za drugi gol mu je bio Luka Modrić, koji je igrao do 81. minute.

Elche je od 63. minute igrao bez isključenoga Gutija, ali je ipak u 86. minuti zabio počasni gol preko Mile.

Kod Reala je zbog ozljede izostao Francuz Karim Benzema, a Kraljevski klub je bodovno poravnat s Real Sociedadom, ali je preuzeo vodstvo zahvaljujući boljoj gol-razlici.

Tagovi: Luka Modrić, Vinicius Junior, Real Madrid
Navijači Bayerna pokrenuli peticiju sa zahtjevom da Tuchel ostane trener
PETICIJA
MUNCHEN - Navijači minhenskog Bayerna pokrenuli su peticiju tražeći od šefova kluba da zadrže Thomasa Tuchela na mjestu trenera i sljedeće sezone.
Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.