Manchester United u spektakularnoj utakmici pobijedio Liverpool

SPEKTAKL
Objavljeno: 17.03.2024 / 20:25
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Untieda su u spektakularnoj utakmici četvrtfinala FA Cupa pobijedili Liverpool rezultatom 4:3 nakon produžetka i ostvarili plasman u polufinale.

Domaći su u vodstvo stigli nakon svega deset minuta igre, a u listu strijelaca se upisao Scott McTominay da bi u 38. minuti Wataru Endo postigao gol za izjednačenje rezultata, no on je poništen zbog ofsajda u kojem se našao Mohamed Salah.

Ipak, ofsajda nije bilo u 44. minuti susreta kada je Alexis Mac Allister pogodio nakon asistencije Darwina Nuneza da bi tri minute kasnije Mohamed Salah uspio postići gol i donijeti veliku prednost svojoj ekipi.

Crveni đavoli su u nastavku pokušali doći do izjednačenja rezultata, a u tome su uspjeli u 87. minuti susreta kada je mrežu Kellehera pogodio Antony te je susret otišao u produžetke.

Elliott je doveo goste u novu prednost u produžetku u 105. minuti susreta, a onda je uslijedio šok za domaće koji su preko Rashforda i Dialla preokrenuli rezultat i plasirali se u polufinale.

Njihov protivnik u polufinalu će biti poznat naknadno.

Rezultat i strijelci:

Manchester United - Liverpool 4:3 (McTominay 10', Antony 87', Rashford 112', Diallo 120+1' / Mac Allister 44', Salah 45+2', Elliott 105')

Tagovi: Manchester United, Liverpool, Mac Allister, mctominay
Ancelotti: Modrićevo stanje je spektakularno!
ODUŠEVLJENJE

SAN SEBASTIAN - Real Madrid upisao je novu pobjedu, ovog puta u Baskiji.
Dallas s Dončićem i čvrstom obranom do vodstva protiv LA Clippersa
DALLAS - Dallas Mavericksi su svladali Los Angeles Clipperse sa 101-90 u trećoj utakmici uvodnog kola doigravanja Sjevernoameričke lige NBA lige i poveli 2-1.
Britanski mediji: Arne Slot novi trener Liverpoola
LONDON - Prema izvješćima nekoliko britanskih medija, engleski prvoligaš Liverpool dogovorio je s nizozemskim prvoligašem Feyenoordom transfer trenera Arnea Slota koji će tako naslijediti Jürgena Kloppa na mjestu glavnog stratega Redsa.
Navijači Bayerna pokrenuli peticiju sa zahtjevom da Tuchel ostane trener
PETICIJA
MUNCHEN - Navijači minhenskog Bayerna pokrenuli su peticiju tražeći od šefova kluba da zadrže Thomasa Tuchela na mjestu trenera i sljedeće sezone.