Kramarić zabio za Hoffenheim, prvi nakon dva mjeseca

BUNDESLIGA
Objavljeno: 09.12.2023 / 08:12
ZAGREB - Hoffenheim nakon prvih 45 minuta vodi protiv Bochuma u 14. kolu Bundeslige. Domaćini su poveli autogolom Mašovića, a 10 minuta kasnije lijep gol zabio je i hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Prvi je to gol za Kramarića

ledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub i ubuduće će moći pratiti na Telemachu, Total TV-u, OptiTV-u i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kod drugog gola je Kramarić bio u glavnoj ulozi. Ovoga se puta hrvatski napadač našao u kaznenom prostoru kao primatelj ubačaja s desne strane, ali to nije bilo sve. Prvo je efektno primio loptu, nakon toga je fintom na pod bacio jednog od igrača Bochuma te iz ravnoteže izbacio cijelu obranu gostiju, a sve da bi onda neobranjivo zakucao za 2:0.

Do kraja su pala još dva pogotka. Treći gol Hoffenheima je u 76. minuti postigao Ihlas Bebou, a počasni pogodak Bochuma pao je u 90. minuti susreta, postigao ga je Goncalo Paciencia. Ovom pobjedom Hoffenheim je skočio na 6. mjesto prvenstvene ljestvice, a Bochum je ostao 12.

Tagovi: kRAMARIĆ, HOFFENHEIM
Futsal Dinamo u dramatičnoj utakmici, tek nakon produžetka dobio Olmissum
FINALE
ZAGREB - U prvoj utakmici finala SuperSport 1. HMNL-a Futsal Dinamo je nakon produžetaka 6:4 svladao omiški Olmissum.
Dončić i Irving odveli Dallas preko Clippersa u drugi krug NBA play-offa
DALLAS - Košarkaši Dallas Mavericksa su se plasirali u drugi krug NBA play-offa savladavši Los Angeles Clipperse rezultatom 4-2 u seriji.
Sin Vlade Đurovića pronađen mrtav
TRAGEDIJA
BEOGRAD - Nebojša Đurović (49), sin proslavljenog košarkaškog trenera Vlada Đurovića pronađen je mrtav u petak oko 14 sati u Beogradu.
UEFA uoči Eura donijela odluku koju su izbornici željeli
ODLUKE
NYON - Izvršni odbor Uefe prihvatio je odluku kojom će na predstojećem EURU u Njemačkoj svaka od reprezentacija moći računati na 26 nogometaša, tvrdi AFP, pozivajući se na neimenovane izvore.
Xabi Alonso: Svi nas žele pobijediti, svaki tjedan nam je sve teže
PORUKE
LEVERKUSEN - Bayer Leverkusen ima cilj produžiti svoj izvanredni niz od 47 utakmica bez poraza ove sezone, ali to neće biti lak zadatak, rekao je u petak trener njemačkog prvaka Xabi Alonso.