Jokić je održao lekciju košarke Wembanyami u pobjedi Denvera nad San Antoniom

LEKCIJA
Objavljeno: 16.03.2024 / 08:11
DENVER - Noćas je u NBA ligi odigrano šest utakmica, a Nikola Jokić upisao je još jednu sjajnu partiju.

Raskošni srpski centar imao je veliki izazov u utakmici Denvera i San Antonija dok se borio pod košem s nadolazećom perspektivom Victorom Wembanyamom i izašao kao pobjednik.

Jokić je održao lekciju košarke mladom Francuzu i na gostovanju završio s 31 poenom, 7 skokova i 5 asistencija, te odveo svoju momčad do 47. pobjede u 67. utakmici ove sezone rezultatom 117:106.

Većim dijelom prve četvrtine Wembanyami je pokazivao da je pred njim dug put dok ne postane prava NBA zvijezda.
Nakon 12 minuta igre Jokić je preko Wembyja ubacio 15 koševa, a Francuz samo 3 koša uz koš 0/5.

Wembanyama je ipak uspio ostvariti 17 poena i 9 skokova do kraja utakmice.

U ostalim utakmicama gostujuće pobjede ostvario je i Phoenix koji je uz 20 Nurkićevih skokova svladao Charlotte 107:96, Miami kod Detroita 108:95, a Orlando protiv Toronta 113:103.

Tagovi: jokić, nuggets, Wembanyama
Ancelotti: Modrićevo stanje je spektakularno!
ODUŠEVLJENJE

SAN SEBASTIAN - Real Madrid upisao je novu pobjedu, ovog puta u Baskiji.
Dallas s Dončićem i čvrstom obranom do vodstva protiv LA Clippersa
DALLAS - Dallas Mavericksi su svladali Los Angeles Clipperse sa 101-90 u trećoj utakmici uvodnog kola doigravanja Sjevernoameričke lige NBA lige i poveli 2-1.
Britanski mediji: Arne Slot novi trener Liverpoola
LONDON - Prema izvješćima nekoliko britanskih medija, engleski prvoligaš Liverpool dogovorio je s nizozemskim prvoligašem Feyenoordom transfer trenera Arnea Slota koji će tako naslijediti Jürgena Kloppa na mjestu glavnog stratega Redsa.
Navijači Bayerna pokrenuli peticiju sa zahtjevom da Tuchel ostane trener
PETICIJA
MUNCHEN - Navijači minhenskog Bayerna pokrenuli su peticiju tražeći od šefova kluba da zadrže Thomasa Tuchela na mjestu trenera i sljedeće sezone.