GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Hrvatska bez Perišića i Brozovića?

Hrvatska bez Perišića i Brozovića?
VIRUS
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 18.03.2021 / 14:12
Autor: SEEbiz / H
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija mogla bi za prve susrete kvalifikacija za SP 2022 ostati bez Ivana Perišića i Marcela Brozovića nakon što je milanski Inter zbog novih slučajeva zaraze zabranio svojim igračima odlazak na utakmice svojih reprezentacija.

Zasad su zaraženi Danilo D'Ambrosio, Samir Handanović, Stefan de Vrij i Matias Vecino.

Milanske zdravstvene vlasti naložile su Interu prekid svih klupskih aktivnosti u sljedeća četiri dana, pa je odgođen prvenstveni susret protiv Sassuola koji se trebao igrati u subotu. Inter je odmah uveo zabranu puta u inozemstvo svojim igračima.

Vodeći klub Serie A Inter naveo je da će u ponedjeljak, 22. ožujka ekipa ponovo biti testirana, uoči eventualnog povratka na treninge.

Hrvatska reprezentacija kvalifikacije otvara gostovanjem u Ljubljani kod Slovenije 24. ožujka, a potom je čeka dvostruki program u Rijeci - 27. ožujka protiv Cipra i tri dana kasnije protiv Malte.

Tagovi: Ivan Perišić, Marcelo Brozović, Stefan de Vrij, Inter, Samir Handanović, koronavirus
PROČITAJ I OVO
Boston sa sirenom izjednačio na 3-3
NBA PLAYOFF
Boston sa sirenom izjednačio na 3-3
BOSTON - Košem Derricka Whitea sa zvukom sirene košarkaši Boston Celticsa pobijedili su Miami Heat 104-103 u šestoj utakmici finala Istočne konferencije NBA lige i u seriji na četiri pobjede izjednačili rezultat na 3-3.
Bayern osvojio Bundesligu nakon velikog kiksa Borussije
RASPLET
Bayern osvojio Bundesligu nakon velikog kiksa Borussije
MUNCHEN - Bayern je osvojio naslov prvaka Njemačke nakon ludog zadnjeg kola u kojem je Borussia Dortmund remizirala s Mainzom 2:2, dok je Bayern u gostima pobijedio Köln 2:1.
Bišćanova izjava o Oršiću rastužit će navijače Dinama
DINAMO
Bišćanova izjava o Oršiću rastužit će navijače Dinama
ZAGREB - Igor Bišćan se u velikom razgovoru sa Sportske novosti između ostaloga osvrnuo i na aktualnu mogućnost da Matija Frigan zamjeni dres Rijeke onim Dinama.
Haaland proglašen igračem sezone Premier Lige
NA VRHU
Haaland proglašen igračem sezone Premier Lige
LONDON - Norveški nogometaš Erling Haaland je u subotu proglašen za igrača sezone Premier lige, nakon rekordne debitantske sezone u kojoj je bio najbolji strijelac lige dok je Manchester City osvojio svoj treći uzastopni naslov prvaka.
HNS izdao licence za sezonu 2023./24.
LICENCE
HNS izdao licence za sezonu 2023./24.
ZAGREB - Hrvatski nogometni savez dodijelio je licence za sezonu 2023./24. za UEFA-ina klupska natjecanja, uključujući UEFA-inu Ligu prvakinja te natjecanje u HNL i u Prvoj NL, objavljeno je u subotu na službenim stranicama Saveza.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE