Flick i vodstvo Barcelone ogorčeni na suđenje |
| Objavljeno: 07.05.2025 / 08:55 |
| Autor: SEEbiz |
| MILANO - Inter i Barcelona odigrali su jedan od najboljih dvomeč u povijesti Lige prvaka. Nakon šest golova s obje strane u 180 minuta nogometa, produžeci su odlučivali o pobjedniku, a u dodanom vremenu bolje se snašla talijanska momčad i zgrabila kartu za finale. |
|
Trener Barcelone Hansi Flick nakon svega mogao je biti ponosan na svoju momčad, ali u dvoboju u kojem odlučuju doista nijanse, štogod je prigovoriti imao i sucima: - Razočaran sam, ali ne igrom momčadi. Pokušali smo sve. Ispadamo, ali sljedeće godine pokušat ćemo ponovno i usrećiti navijače i cijeli klub. Inter također igra dobro, odlična su momčad. Vrlo dobro se brane, imaju dobre napadače... Ne želim previše pričati o sucu, ali svaka odluka koju je donio, ako je bilo 50-50, bila je za njih - rekao je Nijemac i dodao: - Učit ćemo iz ove utakmice, želimo nastaviti učiti. Trenutno nemamo puno vremena za trening, ali vratit ćemo se sljedeće sezone. Svi su razočarani. Možemo biti ponosni, a ja sam ponosan na svoju momčad. Dali smo sve od sebe. Možemo misliti da je rezultat bio nepravedan, a bilo je i nekih spornih sudačkih odluka. Sucu sam rekao što mislim, ali to neću govoriti ovdje. Želim zahvaliti navijačima koji su bili ovdje. Mnogi su uoči ove sezone sumnjali u Barcelonu predviđali im novo rano ispadanje, ali Katalonci su se vratili na najveću scenu i pokazali da zaslužuju biti nazivani europskim gigantom. Barci sezona još nije gotova, u domaćem prvenstvu do samog ih kraja čeka velika bitka s Real Madridom, a sve će jasnije biti nakon idućeg kola u kojem će upravo s Kraljevim sučeliti snage: - Tim i igrači zaslužuju ovo poštovanje. Igramo da bismo osvajali titule i želimo ih osvajati. Sada u La Ligi imamo vrlo tešku utakmicu. Za pripremu su potrebna tri dana. Svaki igrač, kada se pogleda u ogledalo, može biti ponosan. Ovo je nogometa, to je dio života, ne možemo uvijek pobjeđivati - zaključio je Flick. |
|
|
| Tagovi: #hansi flick, #barcelona, #inter |
| PROČITAJ I OVO | ||
| Dinamo saznao moguće suparnike u 2. pretkolu Lige prvaka |
| ZAGREB - Dinamo će u srijedu saznati ime prvog suparnika na europskom putu prema Ligi prvaka. Hrvatski prvak natjecanje otvara od 2. pretkola, a nakon ždrijeba prvog kruga kvalifikacija poznat je širi krug potencijalnih protivnika koji bi mogli stati na put Modrima. |
| Iran dvaput gubio od Novog Zelanda pa osvojio bod |
| LOS ANGELES - Reprezentacije Irana i Novog Zelanda odigrale su neriješeno 2:2 u utakmici Svjetskog prvenstva u Los Angelesu, koju su obilježile visoke napetosti i prosvjedi protiv iranske vlasti ispred stadiona. |
| Saudijska Arabija i Urugvaj podijelili bodove |
|
NEW YORK - Nogometaši Saudijske Arabije i Urugvaja remizirali su 1:1 u drugoj utakmici prvog kola skupine H na Svjetskom prvenstvu. |
| Egipat i Belgija podijelili bodove u sjajnoj utakmici |
| SEATTLE - Skupina G na Svjetskom prvenstvu otvorena je remijem Belgije i Egipta 1:1 u utakmici odigranoj u Seattleu. |
| Zelenortski Otoci kreirali dosad najveću senzaciju Svjetskog prvenstva |
| ATLANTA - Reprezentacije Španjolske i Zelenortskih Otoka odigrale su utakmicu bez golova u prvom kolu skupine H Svjetskog prvenstva. |