Dinamo nakon preokreta pobijedio Spartu

EUROPSKA LIGA
Objavljeno: 24.08.2023 / 22:12

ZAGREB - Dinamo je u prvoj utakmici play-offa Europa lige na Maksimiru pobijedio Spartu 3:1 i stigao na korak do skupina tog natjecanja.

7Česi su poveli golom Krejčija iz penala u 38. minuti da bi Špikić do poluvremena izjednačio, a onda Perić i Ivanušec u sjajnoj predstavi Dinama u nastavku potpuno okrenuli susret. Uzvrat je za tjedan dana u Pragu.

Tagovi: Dinamo, Sparta, Europska liga
Perez potvrdio da Modrić ostaje u Realu još jednu sezonu
POTVRDA
LONDON - Predsjednik Reala Fiorentino Perez je nakon utakmice upitan hoće li Modrić ostati u Realu i iduće sezone.
Hrgović teško poražen od Duboisa
BOKS
RIJAD - Hrvatski boksač Filip Hrgović poražen je prekidom u osmoj rundi od Britanca Daniela Duboisa u borbi za privremeni naslov teškaškog prvaka organizacije IBF koja je održana u sklopu priredbe Queensberry vs Matchroom: 5v5 održana u saudijskom Rijadu.
Real lansirao Dinamo na korak do ulaska u skupine Lige prvaka
VELIKA PRILIKA
ZAGREB - Real je osvojio Ligu prvaka pobjedom protiv Borussije Dortmund 2:0. Takav rasplet ovosezonskog izdanja najjačeg europskog klupskog natjecanja sjajna je vijest i za Dinamo.
Real Madrid osvojio Ligu prvaka
LONDON - Real je pobijedio Borussiju Dortmund 2:0 na stadionu Wembley i osvojio Ligu prvaka.
Meč između Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula odgođen zbog Tysonovih zdravstvenih problema
BOKS
LOS ANGELES - Organizatori borbe između bivšeg boksačkog prvaka Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula morali su odgoditi borbu na neodređeno vrijeme. Uzrok su Tysonovi zdravstveni problemi.