GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Denver ispao, Jokić izgovorio brutalnu istinu

Denver ispao, Jokić izgovorio brutalnu istinu
NBA PLAYOFF
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 01.05.2026 / 08:53
Autor: SEEbiz
DENVER - Denver Nuggetsi završili su nastup u doigravanju NBA lige. Minnesota Timberwolvesi pobijedili su momčad iz Colorada 110:98 i ukupnim rezultatom 4:2 prošli dalje, a Nikola Jokić nakon utakmice nije tražio alibije.

Srpski centar otvoreno je govorio o razočaranju, lošem skoku, odgovornosti igrača, ali i svojoj budućnosti u Denveru.

Jokić je posebno istaknuo problem ofenzivnog skoka Minnesote.

'Rudy je visok igrač, ali nije samo on. Doslovno svi su imali ofenzivne skokove. Nismo odradili posao. Imali su 19 ofenzivnih skokova, puno smo gubili lopte, oni su se igrali s nama', rekao je Jokić.

Preuzeo je i dio odgovornosti na sebe.

'Moram igrati bolje. Ušao sam u ritam od treće utakmice, bilo je malo bolje, ali morao sam igrati puno bolje - uključiti druge igrače, pronalaziti otvorene suigrače i zabijati. Bili su bolji u ovoj seriji.'

Na pitanje koliko je Denver trenutačno daleko od novog naslova, bio je vrlo kratak:

'Ispali smo u prvoj rundi. Daleko smo.'

'Da smo u Srbiji, svi bismo bili otpušteni'

Jokića su pitali i očekuje li promjene nakon ispadanja.

'To nije moja odluka, da budem iskren. Da smo u Srbiji, svi bismo bili otpušteni', rekao je.

Nije želio kriviti Jamala Murrayja za slabiju šutersku večer Denvera.

'I dalje smo stvarali dobre pozicije. Promašaji te ne čine lošim igračem niti znače da donosiš loše odluke. Nismo pogađali šuteve, posebno trice, osim nekoliko igrača. Imao sam povjerenja u Murrayja.'

'Želim zauvijek ostati u Nuggetsima'

Jokić nije tražio opravdanja ni u izostancima Aarona Gordona i Peytona Watsona.

'Ne možemo razmišljati o tome. I njima je nedostajalo puno igrača, pa su opet pobijedili. Trebali su nam, ali kad ih nema, ne možemo o tome razmišljati.'

Stao je i u obranu trenera Davida Adelmana.

'Nije njegova greška što nismo hvatali lopte. Nema razloga kriviti Adelmana. Krivi smo samo mi.'

Na pitanje o ostanku u Denveru, poslao je jasnu poruku:

'Želim zauvijek ostati u Nuggetsima.'

Za kraj je naglasio da ozljede ne želi koristiti kao izgovor.

Tagovi: #denver nuggets, #nikola jokić
PROČITAJ I OVO
Engleski klubovi nude veliki novca za Baturinu
PONUDE
Engleski klubovi nude veliki novca za Baturinu
ZAGREB - Martin Baturina iza sebe ima proljeće koje je potpuno promijenilo dojam njegove sezone u Comu.
Perez u rekordnom transferu dovodi zvijezdu PSG-a
TRANSFERI
Perez u rekordnom transferu dovodi zvijezdu PSG-a
MADRID - Predsjednik Real Madrida Florentino Perez, prema navodima španjolskih medija, sprema novi veliki potez na tržištu.
Iraola novi trener Liverpoola
TRENERI
Iraola novi trener Liverpoola
LIVERPOOL - Španjolski nogometni stručnjak Andoni Iraola (43) novi je menadžer Liverpoola, objavio je engleski nogometni velikan.
Gonzalo Garcia na meti španjolskih klubova
TRENERI
Gonzalo Garcia na meti španjolskih klubova
SPLIT - Gonzalo Garcia završio je prvu sezonu na klupi Hajduka s podijeljenim uspjehom.
Jakirović želi igrače Dinama, Hajduka i Rijeke
ŽELJE
Jakirović želi igrače Dinama, Hajduka i Rijeke
ZAGREB - Iza Sergeja Jakirovića je sezona iz snova. S Hull Cityjem je van svih predviđanja prvo završio u doigravanju Championshipa, a nakon toga izborio povratak u Premier ligu.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE