Dallas nadoknadio 31 razlike pa izgubio od Clippersa

Objavljeno: 29.04.2024 / 08:03
LOS ANGELES - Clippersi su se vratili u igru i poravnali trenutno najzanimljiviju NBA play-off seriju u prvoj rundi.

U četvrtoj utakmici slavili su rezultatom 116:111 protiv Dallas Mavericksa za 2:2 ukupno, u seriji koja se igra na četiri dobivene utakmice. Clippersi su dominirali u prvom poluvremenu, u kojem su se popeli do vodstva 55:24. No uslijedio je povratak Dallasa, koji su režirali Kyrie Irving i Luka Dončić, piše Index.

No James Harden nije dao Dallasu da dođe do pobjede u gostima. Briljirao je u posljednjoj četvrtini te utakmicu završio s 33 poena, baš kao i Paul George. Sve strijelce predvodio je Kyrie Irving s 40 poena, dok je Dončić imao triple-double s 29 poena te po deset skokova i asistencija. Ivica Zubac standardno je bio član prve petorke Clippersa. U pola sata na parketu zabio je 13 poena i skupio četiri skoka. Peta utakmica igra se u srijedu u Los Angelesu.

Tagovi: dallas, dončić, clippers, harden, zubac, george
Volkswagen ostaje glavni sponzor Njemačkog nogometnog saveza
NOGOMET I BIZNIS
FRANKFURT - Proizvođač automobila Volkswagen ostat će glavni sponzor Njemačkog nogometnog saveza (DFB), doznaje dpa.
Olmo na meti europskih velikana
ZAGREB - Dani Olmo (26) bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Jakirović: Moramo napraviti sve da ne primimo gol
PORUKE
ZAGREB - Dinamo i Rijeka u srijedu od 19 sati igraju prvu utakmicu finala Kupa na Maksimiru.
Modrićevi potezi otkrivaju da na kraju sezone ipak napušta Real
OTKRIĆA
MADRID - Real Madrid je već osigurao titulu prvaka u Španjolskoj, a 'kraljeve' sad za sam kraj sezone čeka finale Lige prvaka 1. lipnja protiv Borussije (D) na Wembleyu.
Dallas izgubio od Oklahome, Dončić i Irving ponovo podbacili
DALLAS - Luka Dončić i Kyrie Irving su ponovo podbacili, te je Dallas ponovo izgubio od Oklahoma Cityja i sada je rezultat 2-2 u seriji polufinala play-offa Zapadne konferencije.