Čudesna utakmica Luke Modrića

NEVJEROJATNO
Objavljeno: 18.12.2023 / 07:44
MADRID - Legendarni hrvatski nogometaš Luka Modrić ne staje u 39. godini i sinoć je odigrao utakmicu o kojoj bruji Europa u pobjedi njegovog Real Madrida nad Villarrealom rezultatom 4:1.

Real je bez problema svladao ove sezone neprepoznatljivu Žutu podmornicu, a najbolju utakmicu sezone odigrao je hrvatski veteran Luka Modrić.

Iskusni veznjak započeo je zadnje tri utakmice i tri puta startao u samo osam dana. Iako ima 39 godina, to mu ne predstavlja problem i uspio je zabilježiti učinak kakav ove sezone još nije viđen u najjačim europskim ligama.

Modrić je prvo asistirao Judeu Bellinghamu za vodstvo Reala u 25. minuti (1:0), a kasnije je u 68. minuti postigao i konačan pogodak za 4:1.

Modrić je tako postao prvi igrač ove sezone u najjačim europskim ligama koji je postigao gol i asistenciju, a da je stariji od 38 godina.

Očekivano, dobio je najjače ovacije i cijeli stadion ga je ispratio aplauzima, a jutrošnja izdanja španskih medija ne štede komplimente prema hrvatskom veteranu.

Tagovi: modrić, real, villareal
Majer u drugom planu, razmišlja o transferu
PROBLEMI
WOLFSBURG - Lovro Majer drugu utakmicu zaredom nije odigrao ni minutu za Wolfsburg, koji je u subotu svladao Freiburg 2:1 u gostima u 31. kolu Bundeslige.
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.
Gvardiol nominiran za igrača mjeseca u Cityju
SJAJNE IGRE
MANCHESTER - Manchester je za vikend na gostovanju pobijedio Nottingham Forest 2:0 u 35. kolu Premier lige. Vodeći pogodak mančesterske momčadi u 32. minuti postigao je Joško Gvardiol.
Sopić: I dalje imamo sve u svojim rukama
PORUKE
RIJEKA - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a gostovala kod Lokomotive u Kranjčevićevoj i kiksala u borbi za naslov prvaka.
Rijeka rasprodala Rujevicu za Dinamo
DERBI
RIJEKA - Rijeka i Dinamo u nedjelju od 19:30 igraju derbi za prvo mjesto SuperSport HNL-a u utakmici 33. kola. Rijeka će biti domaćin na rasprodanoj Rujevici, potvrdio je klub.