City nadigrao Chelsea

DERBI
Objavljeno: 03.01.2021 / 20:13
MANCHESTER - U derbiju 17. kola Engleske lige Manchester City je s 3-1 nadigrao u gostima Chelsea i uhvatio priključak s vodećima.

Sve je na Stamford Bridgeu bilo gotovo u okviru 16 minuta prvog dijela. U 18. minuti pogađa Gündogan, a samo dvije minute kasnije Foden, da bi u 34. minuti nakon dugačke kontre, u kojoj je Chelsea izgubio loptu u šesnaestercu Citya, Sterling pogodio vratnicu, a na odbijenoj lopti je De Bruyne, koji donosi nedostižnih 3-0. U sudačkoj nadoknadi Callum Hudson-Odoi postiže počasni gol za Chelsea.

Mateo Kovačić je igrao za domaće do 77. minute. City je sada peti, a Chelsea osmi.

Ranije je Leicester slavio kod Newcastlea s 2-1 i dočepao se trećeg mjesta sa samo dva boda manje od vodećih Liverpoola i ManUniteda. Leicesteru su pobjedu donijeli Maddison (55) i . Tielemans (72), dok je počasni gol za Newcastle dao Carroll (82).

Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.