Briljantni Steph Curry pogđao nemoguće

Objavljeno: 03.01.2024 / 08:45
OAKLAND - U noći s utorka na srijedu na NBA parketima odigrano je šest utakmica, a pravi spektakl priredio je Steph Curry u pobjedi svojih Golden State Warriorsa nad Orlando Magicom rezultatom 121:115.

Steph Curry je blistao i po tko zna koji put u karijeri pogađao "nemoguće" šuteve za tri poena. Curry je postigao 36 poena i dodao šest asistencija te dva skoka.

Hit ubačaj, koji se tokom cijelog jutra dijeli na društvenim mrežama, je trojka uz faul tri sekunde prije kraja druge četvrtine. Curry je pod kontaktom iz gotovo nemoguće pozicije pogodio trojku pod faulom za preokret Golden Statea.

U nastavku je njegov tim rutinski odradio posao i slavio važnu pobjedu protiv Magica.
Najveću senzaciju priredili su Charlotte Hornetsi koji su savladali Sacramento Kingse rezultatom 111:104 u meču u kojem im je rijetko ko davao šanse.

Iznenađenje je priredila i Oklahoma savladavši Boston na svom parketu, dok su lagane pobjede upisali New Orleans i Philadelphia. U nastavku pogledajte sve rezultate iz noći koja je iza nas.

Dinamo golom Vidovića zasjeo na prvo mjesto
VARAŽDIN - Dinamo je u susretu 32. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin u gostima 1:0 fantastičnim golom Gabriela Vidovića u 46. minuti. Dinamo je imao još četiri velike šanse, koje nije realizirao, ali ga Varaždin nije kaznio.
Njemački klubovi dobit će 80 milijuna eura manje od prihoda od medijskih prava
KAŠNJENJE
BERLIN - Usred spora oko prava emitiranja Bundeslige sa servisom za streaming DAZN, Njemačka nogometna liga (DFL) objavila je da će 36 profesionalnih klubova dobiti manje novca od planiranog od prihoda od medijskih prava.
Obradović ostaje na klupi Partizana
BEOGRAD - Legendarni trener produljio je ugovor sa srpskim klubom.
Ancelotti: Modrićevo stanje je spektakularno!
ODUŠEVLJENJE

SAN SEBASTIAN - Real Madrid upisao je novu pobjedu, ovog puta u Baskiji.
Dallas s Dončićem i čvrstom obranom do vodstva protiv LA Clippersa
DALLAS - Dallas Mavericksi su svladali Los Angeles Clipperse sa 101-90 u trećoj utakmici uvodnog kola doigravanja Sjevernoameričke lige NBA lige i poveli 2-1.