Bivša olimpijska prvakinja u tenisu Monica Puig završila karijeru

Objavljeno: 14.06.2022 / 10:53
SAN JUAN -Bivša olimpijska prvakinja u tenisu Monica Puig (28) objavila je završetak karijere. Portorikanka je u zadnje tri godine bila na četiri operacije te je poručila da njeno tijelo to ne može više izdržati.

"U zadnjih 28 godina tenis mi je dao najuzbudljivija i nezaboravna iskustva koja sam mogla samo poželjeti. No, s vremenom se dobre stvari završe. Nakon teške tri godine borbe s ozljedama i četiri operacije mojem tijelu je bilo dovoljno", napisala je 28-godišnjakinja.

Puig je postala prva Portorikanka koja je osvojila zlatnu medalju na olimpijskim igrama. Na OI 2016. u Rio de Janeiru je u finalu je pobijedila tada drugu tenisačicu svijeta Nijemicu Angelique Kerber.

Nekoliko tjedana nakon slavlja u Riu došla je i do najboljeg plasmana na WTA listi, bila je na 27. mjestu. Zbog ozljeda zadnju pobjedu je ostvarila u listopadu 2019.

Tagovi: Monica Puig, wta LISTA
Perez potvrdio da Modrić ostaje u Realu još jednu sezonu
POTVRDA
LONDON - Predsjednik Reala Fiorentino Perez je nakon utakmice upitan hoće li Modrić ostati u Realu i iduće sezone.
Hrgović teško poražen od Duboisa
BOKS
RIJAD - Hrvatski boksač Filip Hrgović poražen je prekidom u osmoj rundi od Britanca Daniela Duboisa u borbi za privremeni naslov teškaškog prvaka organizacije IBF koja je održana u sklopu priredbe Queensberry vs Matchroom: 5v5 održana u saudijskom Rijadu.
Real lansirao Dinamo na korak do ulaska u skupine Lige prvaka
VELIKA PRILIKA
ZAGREB - Real je osvojio Ligu prvaka pobjedom protiv Borussije Dortmund 2:0. Takav rasplet ovosezonskog izdanja najjačeg europskog klupskog natjecanja sjajna je vijest i za Dinamo.
Real Madrid osvojio Ligu prvaka
LONDON - Real je pobijedio Borussiju Dortmund 2:0 na stadionu Wembley i osvojio Ligu prvaka.
Meč između Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula odgođen zbog Tysonovih zdravstvenih problema
BOKS
LOS ANGELES - Organizatori borbe između bivšeg boksačkog prvaka Mikea Tysona i YouTubera Jakea Paula morali su odgoditi borbu na neodređeno vrijeme. Uzrok su Tysonovi zdravstveni problemi.