Atalanta propustila tri gola prednosti protiv Torina

SERIE A
Objavljeno: 06.02.2021 / 17:32
BERGAMO - Nogometaši Atalante propustili su čak tri gola prednosti u dvoboju 21. kola talijanske Serie A i osvojili samo bod na domaćem terenu odigravši 3-3 (3-2) protiv Torina.

Već nakon 21 minute igre Atalanta je vodila 3-0, a strijelci su bili Iličić (14), Gosens (19) i Muriel (21). Gosti su do kraja prvog poluvremena dvaput zatresli mrežu domaćina, a strijelci su bili Belotti (42) i Bremer (45+1). Bod Torinu donio je Bonazzoli golom u 84. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić ušao je u 85. minuti za Atalantu, a 86. je zaradio žuti karton. Boško Šutalo je ostao na klupi za pričuve domaće momčadi.

Spezia je iznenađujuće došla do pobjede 2-1 (1-1) na gostovanju kod Sassuola, što joj može biti ključno u borbi za opstanak. Domaće je u vodstvo doveo Caputo u 25. minuti, a u 39. minuti je udarcem glavom izjednačio hrvatski branič Martin Erlić. Pobjedu Speziji donio je Gyasi u 78. minuti.

U subotu će još igrati Juventus - Roma (18 sati) i Genoa - Napoli (20.45 sati).

Na ljestvici vodi Inter s 47 bodova, jednim više od Milana. Atalanta je sedma s 37 bodova, a Sassuolo osmi s 31 bodom. Spezia je na 15. poziciji s 21 bodom, a Torino je na 17. mjestu sa 16 bodova.

Italija - 21. kolo
Atalanta - Torino 3-3 (Iličić 14, Gosens 19, Muriel 21 / Belotti 42, Bremer 45+1, Bonazzoli 84)
Sassuolo - Spezia 1-2 (Caputo 25 / Erlić 39, Gyasi 78)

Olmo sve bliže povratku u matični klub
LEIPZIG - Dani Olmo bi u ljetnom prijelaznom roku mogao napraviti transfer karijere.
Ten Hag suočen sa smanjenjem plaće
MANCHESTER - Trener Manchester Uniteda Erik Ten Hag suočava se sa smanjenjem plaće ukoliko 'preživi' na Old Traffordu.
Jokić predvodio Denver za 3-0 protiv Lakersa
LOS ANGELES - Nikola Jokić predvodio je aktualne NBA prvake Denver Nuggetse do pobjede kod LA Lakersa 112:105 za vodstvo 3:0 u seriji u prvom krugu play-offa na Zapadu. Jokićevi Nuggetsi tako su postali prva momčad koja je LeBronu nanijela 11 poraza zaredom.