Rezultat pretrage za pojam: Oklahoma
Superutorak: Biden vjerojatno pobjednik u osam država, Sanders u četiri
DEMOKRATI
NEW YORK - Politički gotovo mrtav još prije dva tjedna, Joe Biden vjerojatno će biti pobjednik u osam država u superutorak, a njegov glavni protukandidat za demokratsku nominaciju Bernie Sanders mogao bi osvojiti četiri, ali među njima i glavnu nagradu, Kaliforniju.
James u svoju petorku pozvao Dončića, Antetokounmpo i Embiida
LOS ANGELES - Kapetani Istoka i Zapada Giannis Antetokounmpo i LeBron James sastavili su svoje momčadi za nadolazeću All Star utakmicu koja se igra 16. veljače u Chicagu.
Dario Šarić ozlijeđen u domaćem porazu Phoenixa
PHOENIX - Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ozlijedio je skočni zglob u prvoj četvrtini dvoboja Phoenixa i Oklahoma Cityja te odigrao samo četiri minute u porazu svoje momčadi 107-111.
Bogdanovićevih 30 poena u porazu Utaha
SALT LAKE CITY - Bojan Bogdanović je zabio 30 koševa, a Donovan Mitchell 36 za Utah Jazz koji je unatoč tome poražen kod kuće od Houston Rocketsa 117-126 koje je prevodio Eric Gordon sa 50 ubačaja.
Bogdanovićevih 30 poena, Šarić s Phoenixom slavio u Bostonu
NEW YORK - Bojan Bogdanović je sa 30 koševa predvodio Utah Jazz u domaćoj pobjedi 123-101 protiv Sacramenta, dok je Dario Šarić ubacio 13 poena uz 11 skokova i pet asistencija u iznenađujućem trijumfu Phoenixa 123-119 na gostovanju u Bostonu.
<<  <  Strana 9 od 9 . Ukupno: 197.  >  >>