Rezultat pretrage za pojam: jakirović
Zajec razgovarao s Jakirovićem i igračima, evo što im je rekao
TEŠKA SEZONA
ZAGREB - Ukoliko, što se očekuje, Modri svladaju Rudešane, onda stižu dvije "utakmice godine", polufinale Kupa i HNL ogled s Hajdukom. Tu bi se mogla definitivno razriješiti Dinamova sezona.
Katastrofa Dinama u Solunu
TEŽAK PORAZ
SOLUN - Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske u Solunu je teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu. Grci su zabili tri gola već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.
Lucescu: U težoj smo situaciji nego uoči utakmice u Zagrebu
PORUIKE
SOLUN - Premda PAOK ulazi u uzvratni susret osmine finala Konferencijske lige protiv Dinamo s dva gola zaostatka, trener grčkog sastava Razvan Lucescu vjeruje u prolaz.
Zajec: Silvio Marić će svakako biti u klubu
JASNA PORUKA
ZAGREB - Velimir Zajec mora odmah krenuti na ozbiljan posao, jer puno toga je ispred njega i njegovih suradnika.
Zajec povukao prve poteze u ulozi predsjednika Dinama
POTEZI
ZAGREB - Legendarni Velimir Zajec sinoć je u ulozi novog predsjednika Dinama proslavio uvjerljivu pobjedu protiv Slaven Belupa 5:2.
Jeličić dobio otkaz u Gorici
VELIKA GORICA - Dinko Jeličić više nije trener Gorice. Klub je s njim raskinuo ugovor zbog katastrofalnih rezultata u drugom dijelu sezone.
Zajec nakon pobjede: Moramo brzo izabrati sportskog direktora
PRVA IZJAVA
ZAGREB - Velimir Zajec postao je novi predsjednik Dinama u prvim demokratskim izborima. Na povijesni dan navijači Dinama Bad Blue Boysi okupili su se ispred stadiona Maksimir te burno proslavili svoju pobjedu.
Jakirović: Čeka nas grotlo u uzvratu
UPOZORENJE
ZAGREB - Dinamo je pobijedio PAOK 2:0 na Maksimiru u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Oba pogotka za hrvatski klub zabio je Bruno Petković. Najprije je pogodio u 37, minuti, a zatim i u 71. Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u grčkom Solunu.
Sjajni Dinamo pobijedio PAOK
KONFERENCIJSKA LIGA
ZAGREB - Dinamo je na Maksimiru pobijedio PAOK 2:0 u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Dva pogotka bezopasnom grčkom sastavu zabio je Bruno Petković.
Jakirović seli na klupu standardnog napadača
SELIDBA
ZAGREB - Dinamov trener, Sergej Jakirović, za prvu utakmicu osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a ne može računati na ozlijeđene Bulata i Ogiwaru.
Dinamo na pragu senzacionalnog rješenja za poziciju sportskog direktora
SENZACIJA
ZAGREB - Dinamo nema sportskog direktora još od ostavke koju je Dario Šimić podnio 10. listopada prošle godine. Ni Šimić formalno nije bio sportski direktor, nego član Uprave zadužen za nogomet, ali Šimić je bio taj koji je birao trenere i tražio pojačanja.
Osijek i Dinamo remizirali u Opus Areni
DERBI
OSIJEK - U derbiju 25. kola SuperSport HNL-a Osijek i Dinamo su na Opus Areni pred 11.450 gledatelja odigrali 1-1.
Bel se oglasio nakon snimke na kojoj psuje zbog pogotka Rijeke
REAKCIJE
ZAGREB - U moru novih snimki komunikacija iz VAR sobe isplivala je i ona s utakmice Dinamo - Rijeka, a na kojoj sudac Dario Bel vulgarnim riječnikom reagira nakon gola Mirka Marića, koji naposljetku nije priznat zbog zaleđa.
Boysi najavljuju invaziju na Opus Arenu
GOLEM INTERES
ZAGREB - Nakon što je izbacio Betis iz Konferencijske lige, srušio u prvenstvu vodeću Rijeku i s ‘drugom momčadi‘ deklasirao Goricu u Kupu, Jakirović i društvo s novom energijom stižu na Opus Arenu.
Jakirović napokon pronašao pravi Dinamo
PRAVI RITAM
ZAGREB - Nakon prolaska Betisa u Konferencijskoj ligi, a onda i prvenstvenog trijumfa nad Rijekom u Maksimiru se lakše diše.
Ovo je raspored Dinama, Hajduka i Rijeke do kraja prvenstva
ZAGREB - Dinamo je pobijedio Rijeku 1:0 u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.
Dinamo u derbiju pobijedio Rijeku
DERBI
ZAGREB - Dinamo je golom Frana Brodića s 11 metara u 95. minuti pobijedio Rijeku u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.
Jakirović najavio povratak Stojkovića
POVRATAK
ZAGREB - Dinamo i Rijeka u nedjelju u 15 sati na Maksimiru igraju derbi 24. kola SuperSport HNL-a. Riječani su na prvom mjestu na ljestvici, no Dinamo u ovu utakmicu ulazi u odličnom raspoloženju.
Jakirović komentirao ždrijeb
REAKCIJE

ZAGREB - Dinamov trener Sergej Jakirović komentirao je ždrijeb osmine finala Konferencijske lige. Dinamo je izvukao grčki PAOK, trenutno drugoplasiranu momčad tamošnjeg prvenstva.

Kaneko: Možemo osvojiti ovo natjecanje
OPTIMIZAM
ZAGREB - Nogometaši Dinama plasirali su se u osminu finala Konferencijske lige nakon što su u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala na Maksimiru odigrali 1-1 sa španjolskim Betisom, a igrači hrvatskog predstavnika nisu skrivali zadovoljstvo.
Hoxha i Kaneko odveli Dinamo u osminu finala Konferencijske lige
USPJESI
ZAGREB - Dinamo je odigrao s Betisom 1:1 i s obzirom na to da je prije tjedan dana slavio u Sevilli 1:0, plasirao se u osminu finala Konferencijske lige.
Zajec: Bobanu su vrata širom otvorena
ZAGREB - Velimir Zajec još se jednom osvrnuo što želi napraviti u Dinamu ako postane predsjednik.
Jakirović: Mi u Hrvatskoj volimo povijest, pa nek smo i mi ušli u povijest
NAKON TRIJUMFA
ZAGREB - Dinamo je pobijedio 1:0 na gostovanju kod Betisa u prvoj utakmici drugog kruga Konferencijske lige. Pogodak za pobjedu zabio je Bruno Petković s bijele točke.
Dinamo pogotkom Petkovića pobijedio Betis
PODVIG
SEVILLA - Dinamo je u prvoj utakmici šesnaestine finala Konferencijske lige pobijedio Betis 1:0 golom Brune Petkovića iz penala u 75. minuti.