Feyenoord poslao službenu ponudu za Ivanušeca
PONUDA
ZAGREB - Feyenoord je poslao u Dinamo službenu ponudu za Luku Ivanušeca, javlja portal 1908.nl. Dodaje se da klub iz Rotterdama sad čeka povratnu informaciju, odnosno Dinamov odgovor s iznosom za koji ga je spreman prodati.
U Dinamu kasne plaće, pojačanja nema na vidiku
ZAGREB - Pretjerano bi bilo reći da su u Dinamu nervozni zato što cijeli jedan odred nogometaša već izvjesno vrijeme pocupkuje na izlazu iz kluba, čekajući kada će se pojaviti kupac.
Thyssenkruppova podružnica za vodik uspješno debitirala na tržištu
IPO
FRANKFURT - Nucera, vodikova podružnica njemačkog čelika i industrijskog konglomerata Thyssenkrupp, uspješno je debitirala na frankfurtskoj burzi u petak, budući da je njezina izdana cijena od 20 eura (21,80 dolara) porasla oko 6% na otvaranju trgovanja.
Šutalo mijenja Gvardiola u Leipzigu
NESLUŽBENO
ZAGREB - Josip Šutalo je na tržištu najzanimljiviji igrač iz Dinamove svlačionice i teško je očekivati da će i sljedeće sezone biti u Maksimiru.
Modrić nije želio reći hoće li i dalje igrati za Hrvatsku
BEZ ODGOVORA
ROTTERDAM - Luka Modrić (37) bio je vidljivo utučen nakon što je Hrvatska protiv Španjolske na penale izgubila finale Lige nacija (0:0, 5:4). Kapetan poslije poraza u borbi za naslov nije htio odgovoriti na najvažnije pitanje.
Hrvatska izgubila od Španjolske nakon jedanaesteraca u finalu Lige nacija
LIGA NACIJA
ROTTERDAM - Španjolska nogometna reprezentacija osvojila je treće izdanje Uefine Lige nacija pobjedom u finalu odigranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Feijenoord 'De Kuip' u Rotterdamu, do koje su Španjolci stigli boljim izvođenjem jedanaesteraca (5-4), jer nakon 120 minuta igre nije bilo pogodaka.
Šuker: Uvjeren sam u pobjedu Hrvatske nad Španjolskom
OPTIMIZAM
ZAGREB - Bivši hrvatski nogometni napadač Davor Šuker uvjeren je da će Hrvatska u nedjelju pobijediti Španjolsku u finalu Lige nacija i tako doći do svog prvog trofeja.
Dalić: Zlato bi bilo kruna za sve nas
ROTTERDAM - Hrvatsku nogometnu reprezentaciju čeka posljednji korak do osvajanja prvog trofeja u povijesti - finale Lige nacija protiv Španjolske u nedjelju u Rotterdamu.
Rodri: Hrvatska nikada ne odustaje, nikada ne gubi glavu
PORUKE
ROTTERDAM - Nakon što je klupsku sezonu završio s tri trofeja osvojena u dresu Manchester Cityja, španjolski veznjak Rodi (26) ima priliku osvojiti i četvrtu "kantu" - Ligu nacija.
Perišić i Brozović iz predostrožnosti propustili trening
OPREZ
ROTTERDAM - Hrvatski reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović iz predostrožnosti su propustili trening "Vatrenih" uoči nedjeljnog finala Lige nacija u Rotterdamu.
UEFA u prodaju pustila još ulaznica za finale Lige nacija
ULAZNICE
NYON - UEFA je u javnu prodaju pustila još ulaznica za finale Lige nacija između Hrvatske i Španjolske u Rotterdamu, objavio je Hrvatski nogometni savez.
Ivanušec: Igramo kao jedan
PRAVA PORUKA
ROTTERDAM - Imamo više iskusnih igrača od španjolske reprezentacije, to je naša prilika, kazao je hrvatskih reprezentativac Luka Ivanušec na druženju s hrvatskim novinarima u hotelu reprezentacije u Schiedamu.
Španjolci izborili finale Lige nacija s Hrvatskom
LIGA NACIJA
ZAGREB - Španjolska je s 2:1 pobijedila Italiju u polufinalu Lige nacija i u nedjelju će u finalu igrati protiv Hrvatske. Španjolska je povela u 3. minuti golom Yeremyja, Italija je izjednačila osam minuta poslije golom Immobilea s bijele točke, a pobjedu Furiji je donio Joselu u 88. minuti.
Dalić: Ovo je najbolja Hrvatska ikad, a Petković je igrač za Real i Barcelonu
ROTTERDAM - Zlatko Dalić se koju minutu iza 11 sati pojavio pred kamerama i mikrofonima u Rotterdamu:
Dalić: Vrijeme je za zlato
JASNA PORUKA
ROTTERDAM - Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić "pucao" je od ponosa na svoje igrače i navijače nakon prolaska u finale Lige nacija...
Marca: Kleknite pred Modrića
MADRID - Hrvatska je pobijedila Nizozemsku 4:2 nakon produžetaka u polufinalu Lige nacija u Rotterdamu te tako izborila nedjeljno finale protiv pobjednika utakmice Italije i Španjolske.
Hrvatska u finalu Lige nacija
LIGA NACIJA
ROTTERDAM - U nedjeljnom finalu Lige nacija igrat će hrvatski nogometaši nakon sjajne predstave i pobjede u Rotterdamu protiv domaćina završnog turnira Nizozemske od 4-2 nakon produžetaka (2-2, 0-1).
Dalić novinaru: Objavljujete sastave protiv nas
PORUKE
ROTTERDAM - Hrvatska reprezentacija sutra u 20:45 u Rotterdamu protiv Nizozemske igra polufinale Lige nacija.
Istvan Kovacs sudi utakmicu Nizozemska - Hrvatska
SUDAC
ZAGREB - Rumunjski sudac Istvan Kovacs (38) sudit će polufinale Lige nacija između Nizozemske i Hrvatske koje je na rasporedu u srijedu, u 20.45 sati u Rotterdamu.
Dalić sprema iznenađujuću postavu za Nizozemce
ROTTERDAM - Zlatko Dalić priprema ofenzivnu postavu za De Kuip, Luki Ivanušecu smiješi se prilika života! Dinamov lijevo krilo toliko je oduševilo izbornika izvedbama ovog proljeća da ga je u Rijeci na treninzima pripremao za startera i ne promijeni li izbornik ovu odluku u zadnji čas Ivanušec će biti lijevo krilo, a Ivan Perišić lijevi branič!
Gvardiol propušta završnicu Lige nacija
LOŠE VIJESTI
ZAGREB - Branič RB Leipziga i hrvatske nogometne reprezentacije Joško Gvardiol propustit će završni turnir Lige nacija zbog ozljede trbušnog zida, objavio je Hrvatski nogometni savez.
Koeman: Možemo ispisati povijest
PORUKE
ROTTERDAM - Izbornik nizozemske nogometne reprezentacije Ronald Koeman govorio je na novinarskoj konferenciji pet dana prije polufinala Lige nacija protiv Hrvatske.
Prosinečki: Rudeš može biti hit prvenstva
NOVI TRENER
ZAGREB - Vjerujem da možemo biti stabilan prvoligaš, možda i hit prvenstva," kazao je novi trener Rudeša Robert Prosinečki na predstavljanju u prostorijama novog hrvatskog prvoligaša.
Petković demantirao priču o transferu
DEMANTI
RIJEKA - Odlaskom Marka Livaje iz reprezentacije, hrvatskom izborniku Zlatku Daliću preostale su samo tri napadačke opcije za završni turnir Lige nacija koji će se sljedećeg tjedna održati u Nizozemskoj, uz iskusnog Andreja Kramarića tu su još Bruno Petković i Petar Musa.