Rezultat pretrage za pojam: ristovski
Navijači Dinama dočekali igrače, Ristovski vodio navijanje
DOČEK
ZAGREB - Dinamo je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva.
Bebek: Razgovarao sam s Bregovićem, ali nismo se dogovorili
OTKRIĆA
ZAGREB - Željko Bebek se na društvenim mrežama prisjetio rada u grupi Bijelo dugme te otkrio da se nedavno sastao s Goranom Bregovićem kako bi pregovarao o novoj turneji. Nažalost, to se neće dogoditi.
Zajec: Imamo previše igrača pod ugovorom
JASNA PORUKA
INTERVJU - Na svojem je nogometnom putu prošao kompletnu piramidu purgerskog kluba, počevši od baze preko svih njezinih stranica i baš tako, gotovo geometrijski pravilno, zaokružio opus koji je krenuo još u igračkim danima u mlađim uzrastima i kulminirao inauguracijom na mjesto predsjednika kluba.
Poziv Modriću nije marketinški trik, u tijeku je ozbiljna akcija
ŠIROKA AKCIJA
ZAGREB - Kad je odlazio iz Dinama, Luka Modrić najavio je da bi se jednog dana mogao vratiti u Maksimir, no puno kasnije, sada više ne tako davno kad ga se o tome pitalo, potvrdio je te svoje riječi, ali i dodao: "Pitanje je bi li to sada imalo smisla."
Jakirović: Velike pohvale za Baturinu i Petkovića
NAKON POBJEDE
SPLIT - Velika pobjeda Dinama na Poljudu 0:1 ostavila je Zagrepčane u igri za naslov prvaka. Hajduk je sve dalje od tog cilja.
Jakirović: Čeka nas grotlo u uzvratu
UPOZORENJE
ZAGREB - Dinamo je pobijedio PAOK 2:0 na Maksimiru u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. Oba pogotka za hrvatski klub zabio je Bruno Petković. Najprije je pogodio u 37, minuti, a zatim i u 71. Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u grčkom Solunu.
Jakirović seli na klupu standardnog napadača
SELIDBA
ZAGREB - Dinamov trener, Sergej Jakirović, za prvu utakmicu osmine finala Konferencijske lige protiv PAOK-a ne može računati na ozlijeđene Bulata i Ogiwaru.
Dinamo u derbiju pobijedio Rijeku
DERBI
ZAGREB - Dinamo je golom Frana Brodića s 11 metara u 95. minuti pobijedio Rijeku u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.
Hoxha i Kaneko odveli Dinamo u osminu finala Konferencijske lige
USPJESI
ZAGREB - Dinamo je odigrao s Betisom 1:1 i s obzirom na to da je prije tjedan dana slavio u Sevilli 1:0, plasirao se u osminu finala Konferencijske lige.
Jakirović: Mi u Hrvatskoj volimo povijest, pa nek smo i mi ušli u povijest
NAKON TRIJUMFA
ZAGREB - Dinamo je pobijedio 1:0 na gostovanju kod Betisa u prvoj utakmici drugog kruga Konferencijske lige. Pogodak za pobjedu zabio je Bruno Petković s bijele točke.
Dinamo pogotkom Petkovića pobijedio Betis
PODVIG
SEVILLA - Dinamo je u prvoj utakmici šesnaestine finala Konferencijske lige pobijedio Betis 1:0 golom Brune Petkovića iz penala u 75. minuti.
Ronael Pierre-Gabriel je novi igrač Dinama
ZAGREB - Dinamo je predstavio novog igrača. Ugovor s hrvatskim prvakom potpisao je Ronael Pierre-Gabriel, 25-godišnji desni bek. Stigao je iz Nantesa bez odštete i uzeo broj 18, koji je dosad pripadao Josipu Drmiću.
Dinamu poništen gol, Hajduk izvukao remi
DERBI
ZAGREB - U posljednjem kolu jesenjeg dijela SuperSport HNL-a Dinamo i Hajduk su na Maksimiru odigrali remi bez golova. Jesenski prvak Hajduk je tako ostao na sedam bodova prednosti ispred trećeplasiranog Dinama koji ima dvije utakmice manje.
Preminuo legendarni klavijaturist Bijelog dugmeta
IN MEMORIAM
SPLIT - U Splitu je preminuo Vlado Pravdić, legendarni klavijaturist Bijelog dugmeta. Povodom te vijesti oglasio se i Alen Islamović na društvenim mrežama.
Rijeka i Dinamo podijelili bodove u derbiju
DERBI
ZAGREB - Rijeka i Dinamo su u ludom derbiju 15. kola SuperSport HNL-a odigrali 2:2 na Rujevici. Dinamo je poveo u 41. minuti golom Darija Špikića da bi se Rijeka vratila preko Lindona Selahija u 53. minuti.
3D analiza poništenog Dinamovog gola otkriva pravu istinu (VIDEO)
ANALIZA
ZAGREB - Dinamo je izgubio 1:0 od Plzena u 4. kolu Konferencijske lige i tako se našao u teškoj situaciji u borbi za prolazak skupine. Hrvatski prvak sada mora pobijediti Ballkani i Astanu u posljednja dva kola kako bi završio na drugom mjestu i izborio nokaut fazu.
Dinamo izgubio u Plzenu, poništeni mu gol i penal
NOVI PORAZ
PLZEN - Dinamo je na gostovanju kod Viktorije Plzen u 4. kolu Konferencijske lige izgubio 1:0. Modrima je ovo čak treći poraz u skupini i trenutačno su zadnja ekipa u grupi. U ranije odigranom susretu ove skupine Ballkani i Astana su odigrali remi bez golova.
Dinamo u Češkoj bez najveće zvijezde
ZAGREB - Tako je na put u Češku, na utakmicu 4. kola Konferencijske lige u kojoj ih čeka Viktoria Plzen (četvrtak, 18.45, Arenasport, MAXtv), Sergej Jakirović poveo 23 nogometaša s time da su neka poznata lica ostala u Zagrebu.
Jakirović: Igrači su mi dali jasnu podršku
ZAGREB - Dinamov trener Sergej Jakirović komentirao je buran tjedan s dva poraza koji je iza njega i ekipe.
Jakirović: Govorim otvoreno, neki se moraju dobro preispitati
SUKOBI
ZAGREB - Dinamo je u susretu 2. kola C skupine Konferencijske lige na gostovanju u Prištini izgubio od Ballkanija 0:2 golovima koje su postigli Almir Kryeziu i Walid Hamidi. Nakon uvjerljive pobjede 5:1 protiv Astane u prvom kolu, u drugom je oslabljeni hrvatski prvak upisao poraz nakon blijede igre.
Sramotan Dinamov poraz u Prištini
SRAMOTNO
PRIŠTINA - Dinamo je izgubio od kosovskog kluba Ballkanija 2:0 u Prištini u utakmici drugog kola skupine C Konferencijske lige.
Katastrofalni Dinamo ispao iz Europa lige
EUROPSKA LIGA
PRAG - Dinamo je u uzvratnoj utakmici play-offa Europa lige izgubio u Pragu od Sparte 4:1 i nije uspio obraniti veliku prednost od 3:1 iz prve utakmice.
AEK šokirano Dinamo u Maksimiru
ZAGREB - Dinamo je na Maksimiru izgubio 2:1 od AEK-a u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka.
Dinamo razbio Astanu
ZAGREB - Nogometaši Dinama u prvoj su utakmici 2. pretkola Lige prvaka kao domaćini na stadionu u Maksimiru uvjerljivo sa 4-0 (3-0) svladali kazahstansku Astanu te tako praktički osigurali prolazak u 3. pretkolo, a samim time i igranje u skupini nekog od eurokupova ove jeseni.