HNK Zajc: Decameron.hr, predstava u kojoj publika odlučuje što će gledati otvara sezonu 7. rujna
TEATAR
RIJEKA - U novu kazališnu sezonu, sezonu „Transformacije“, publika riječkog HNK Ivana pl. Zajca ući će u srijedu 7. rujna 2022. uz izvedbu predstave „Decameron.hr“.
Aerodrom u Münchenu otkazao 36 letova zbog štrajka radnika
LETOVI
MÜNCHEN - Ukupno 36 dolaznih i odlaznih letova otkazano je u srijedu u zračnoj luci u Münchenu jer je zemaljsko osoblje napustilo svoja radna mjesta na pet sati kako sudjelovalo u kratkom štrajku.
Fiorentina je spremna prodati Vlahovića za 70 milijuna eura
FIRENZA - Talijanska Fiorentina je spremna prodati napadača Dušana Vlahovića (21) za 70 milijuna eura, poručio je sportski direktor "Viola" Daniele Prade.
Vlahović izjednačio rekord Cristiana Ronalda
SERIE A
FIRENZA - Fiorentina i Sassuolo su u nedjeljnoj utakmici 18. kola talijanskog prvenstva odigrali 2:2 i podijelili bodove nakon što je gostujuća momčad na poluvremenu imala dva gola prednosti, a domaćin izjednačio u nastavku.
COFOE: Mladi se drukčije politički aktiviraju od starijih generacija
MLADI
FIRENZA – Mlade Europljane manje zanima 'obična' politika nego starije generacije, no aktivniji su od njih oko pitanja poput ravnopravnosti i klimatskih promjena, dojam je sudionika Konferencije o budućnosti Europe (COFOE) koja se održava u Firenzi.
Hrvatska reprezentacija bez Perišića, Brozovića i Badelja
ZABRANE
RIM - Hrvatska nogometna reprezentacija mogla bi biti bitno oslabljena u završnici Lige nacija protiv Švedske i Portugala, te prijateljskom susretu protiv Turske, nakon što su talijanske zdravstvene vlasti zabranile nogometašima Intera, Rome, Sassuola, Fiorentine, Genoe i Lazia odlazak iz Italije na utakmice reprezentacija.
<<  <  Strana 1 od 1 . Ukupno: 6.  >  >>