GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Ryanair obnavlja letove iz Niša i prema Nišu, od avgusta

Ryanair obnavlja letove iz Niša i prema Nišu, od avgusta
LETOVI
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 11.06.2020 / 22:25
Autor: SEEbiz / Tanjug
DUBLIN - Irska niskotarifna avio-kompanija Ryanair saopštila je danas da će od 2. avgusta obnoviti dve linije za Niš, u okviru reda letenja za letnju sezonu 2020. godine.

Pošto je Srbija ublažila uslove putovanja, Ryanair ohrabruje građane da počnu planiranje letnjeg odmora i tako pokažu da Evropa uspešno prevazilazi jedan od svojih najizazovnijih perioda, navodi se u saopštenju kompanije dostavljenom Tanjugu.

Dodaje se da će građanima Srbije ponovo biti na raspolaganju povoljni letnji aranžmani, uživanje u suncu i predivnim plažama u njihovim omiljenim letnjim destinacijama, poput Malte, ili uzbudljivo otkrivanje lepote gradova kao što je Berlin u okviru “kratkih gradskih odmora”.

U cilju obeležavanja ukidanja ograničenja putovanja, Ryanair je za avgust 2020. godine pokrenuo prodaju karata po ceni od samo 25,99 evra za putovanja koja se moraju rezervisati do ponoći u četvrtak, 18. juna, isključivo preko veb stranice Ryanair.com.

Tagovi: #Ryanair, #Aerodrom Konstantin veliki
PROČITAJ I OVO
AZTN kaznio Decentiu s 60.000 eura zbog nepoštene trgovačke prakse
KAZNA
AZTN kaznio Decentiu s 60.000 eura zbog nepoštene trgovačke prakse
ZAGREB - Zbog teške povrede Zakona o zabrani nepoštenih trgovačkih praksi u lancu opskrbe hranom (ZNTP), Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja (AZTN) izvijestila je da je kaznila trgovačku tvrtku Decentia sa 60.000 eura.
EDIH Adria u samom vrhu europskih digitalnih inovacija, Infobip ključni partner projekta
EDUKACIJA
EDIH Adria u samom vrhu europskih digitalnih inovacija, Infobip ključni partner projekta
ZAGREB – Konzorcij EDIH Adria (Europski digitalni inovacijski centar Adria), čiji je član i globalna cloud komunikacijska platforma Infobip, nedavno je uspješno priveo kraju trogodišnji EU projekt usmjeren na jačanje digitalne zrelosti hrvatskih malih i srednjih poduzetnika te javnog sektora, uz snažan fokus na umjetnu inteligenciju.
Ericsson Nikola Tesla: Neto dobit u 2025. porasla 13,8 posto
DOBRE BROJKE
Ericsson Nikola Tesla: Neto dobit u 2025. porasla 13,8 posto
ZAGREB - Ericsson Nikola Tesla prošle je godine ostvarila neto dobit od 17,7 milijuna eura što je rast od 13,8% u odnosu na prethodnu godinu, kao posljedica dodatnog obračuna jednokratnog troška poreza u 2024. godini.
Tvrtka Baotić i Absolute Yachts proširili suradnju na područje južne Dalmacije
JAHTE
Tvrtka Baotić i Absolute Yachts proširili suradnju na područje južne Dalmacije
SEGET DONJI - Tvrtka Baotić proširuje dugogodišnju i uspješnu suradnju s renomiranim talijanskim brodogradilištem Absolute Yachts.
Valamar osvojio International Sustainability Award 2026
PRIZNANJA
Valamar osvojio International Sustainability Award 2026
POREČ - Valamar je osvojio prestižno globalno priznanje, International Sustainability Award 2026, za iznimna postignuća u području održivosti i vodeću ulogu u razvoju odgovornog turizma usmjerenog boljitku lokalne zajednice i dekarbonizaciji.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE